به گزارش افکارنیوز،

قهرمانی، وکیل الیاس قالیباف، در رابطه با ادعای یاشار سلطانی درباره تراکم فروشی در مدرسه شمس الشموس گفت:

اخبار سیاسی - این یک تهمت تکراری است که قبلا هم این ادعا توسط نجفی ، شهردار سابق تهران، طرح شده بود که پس از بررسی در این رابطه موکل بنده در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری، شکایتی مبنی بر صدور گزارش خلاف واقع و نشر اکاذیب علیه نجفی شهردار وقت تهران، مطرح که در شعبه یک دادسرای کارکنان دولت به موضوع رسیدگی شد و برای نجفی در مرحله بازپرسی قرار مجرمیت صادر شده و طرح همان موضوعات توسط سلطانی نشان از یک پروژه سیاسی در آستانه انتخابات دارد.

 

هم‌اکنون پرونده نجفی جهت صدور حکم محکومیت در حال ارسال به دادگاه می‌باشد؛ رسیدگی به این پرونده به علت رسیدگی به پرونده قتل عمد توسط آقای محمدعلی نجفی طولانی شده است. 

البته یاشار سلطانی مهم نیست بلکه افرادی در پشت این ادعا هستند که این ادعاهای کذب و اسناد سوخته را در اختیار وی قرار می دهند. از قوه قضائیه استدعا داریم برای جلوگیری از نشر اکاذیب و از بین رفتن قبح تهمت و افترا، با آمرین و عاملین این موضوع برخورد کند.

این فرد قبلا هم به خاطر نشر اکاذیب دارای محکومیت است و پرسشی که مطرح می شود این  است که با حمایت کدام جریان، جلوی اجرای این حکم را گرفته اند؟ گفتنی است سلطانی قبلا به ۱۸ ماه زندان محکوم شده ولی هنوز این حکم اجرا نشده است.