اخبار سیاسی- دامنه پایگاه خبری افکارنیوز به آدرس www.afkarnews.com  که به دلیل تحریم های وزارت خزانه داری آمریکا دچار اختلال و از دسترس خارج شده بود مجددا شروع به فعالیت کرد.

دامنه پایگاه خبری افکارنیوز با انتقال مجددا در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

پایگاه خبری افکارنیوز تحت تحریم های وزارت خزانه داری آمریکا قرار گرفته بود که به گفته نایب رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت"تصور ما بر این است که سایت‌هایی که مسدود می‌شوند از طریق گزارش‌های ایرانی‌های برانداز و ضد ایرانی آنسوی مرزها به نهادهای آمریکایی معرفی می‌شوند."

با تلاش های تیم فنی افکارنیوز دامنه به شرکتی دیگر انتقال پیدا کرد و پس از سه روز مخاطبان این رسانه می توانند اخبار را دنبال کنند.
پایگاه خبری افکارنیوز همچنان بر مسیر اطلاع رسانی شفاف و بر طبق موازین انقلاب اسلامی حرکت کرده و در جبهه رسانه های جریان مقاومت می باشد و به همین دلیل است که ایرانی های برانداز و جریان منافقین و دشمنان انقلاب و نظام و ملت ایران با گزارش های خود به نهادهای آمریکایی خواستار تحریم این سایت شده بودند.

هر چند بر اساس تحریم دامنه افکارنیوز توسط آمریکا این پایگاه خبری 3 روز در دسترس مخاطبان قرار نداشت اما امروز تمامی عوامل این مجموعه پر قدرت تر از گذشته به مسیر خود ادامه می دهد.