به گزارش افکارنیوز،

 علی‌اکبر کریمی با اشاره به طرح به اصطلاح معامله قرن که از سوی رئیس جمهور رژیم آمریکا مطرح شد، گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی طی سال‌های گذشته و به ویژه بعد از وقوع انقلاب اسلامی ایران، انواع قرارداد‌ها اعم از «کمپ دیوید» و سایر قرارداد‌ها را برای نابود کردن کشور فلسطین و رسمیت بخشیدن اسرائیل به کار بستند اما هیچ کدام از آن‌ها به نتیجه و سرانجام نرسید.

اخبار سیاسی- وی با بیان اینکه بحمدالله صدای شکسته شدن استخوان‌های رژیم صهیونیستی به وضوح به گوش می‌رسد، اظهار داشت:  با توجه به اینکه  مقام معظم رهبری فرمودند رژیم جنایتکار اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید قطعاً طرح ننگین معامله قرن به سرانجام نخواهد رسید.

کریمی با بیان اینکه مخالفت ملت‌های منطقه در مقابله با طرح موسوم به « معامله قرن » عامل مهمی است که باید مدنظر قرار گیرد، بیان داشت: قطعا تظاهرات مردم منطقه علیه این اقدام صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها نشان خواهد داد که ملت‌های منطقه هم برای پیشگیری از این موضوع عزم و اراده‌ای قوی دارند تا این توافق محقق نشود.

این نماینده مجلس گفت: این طرح هم همچون سایر توافقاتی که ناکام مانده ان‌شاءالله ناکام مانده و به سرانجام نخواهد رسید.

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب ۱۸ شهریور ۹۴ در دیدار اقشار مختلف مردم فرمودند: بعد از اتمام این مذاکراتِ هسته‌ای، شنیدم صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی گفتند فعلاً با این مذاکراتی که شد، تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم؛ بعد از ۲۵ سال فکرش را میکنیم. بنده در جواب عرض میکنم اوّلاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت؛ ثانیاً در همین مدّت هم روحیّه‌ی اسلامیِ مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت؛ این را بدانند.