اخبار سیاسی- بسیاری از سیاسیون متاسفانه هنوز ماهیت انقلاب اسلامی را نمی شناسند و در مقابل استکبار جهانی فکر می کنند اگر لبخند بزنیم مشکلات حل می شود، انقلاب اسلامی ایران زمانی که به پیروزی رسید بسیاری از منافع استکبار جهانی به ویژه آمریکا و دیگر کشورهای سلطه طلب را دچار مشکل کرد،پیامی که از انقلاب اسلامی توسط امام خمینی(ره) به جهان صادر شد و امروز رهبر معظم انقلاب به بهترین شکل سکان دار آن است و مردمی که نشان دادند تمام توان خود را برای استقلال کشورشان و مقابله با هر نوع زورگویی انجام می دهند.

به گزارش افکارنیوز،  استقلال ایران یکی از بزرگترین دستاورهای انقلاب اسلامی بود، در زمان رژیم ستمشاهی وابستگی شدیدی ایران به کشورهای بیگانه داشت تا جایی که سلطه طلبان غربی هر مهره ای را که می خواستند بر سر کار می آوردند تا منابع اقتصادی ایران را چپاول کنند.

وجه دیگر انقلاب ایران، اسلامی بودن ان بود، با پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری آن به دست امام خمینی(ره) و به وجود امدن قوانین اسلامی و مردمسالاری واقعی مبتنی بر اسلام باعث شد مردم طعم واقعی نظرات خود را در حکومت داری بچشند و نظامی سراپا مبتنی بر ارزش های اسلامی داشته باشند.

همین دو وجه بزرگترین ضربه را به صهیونیست ها و دشمنان منافع ملت ایران زد و در طول این 41 سال دشمن تمام تلاش خود را انجام داده تا هر ضربه ای می تواند به ایران اسلامی بزند اما در مقابل شاهدیم انقلاب اسلامی هر روز ضریب نفوذ بیشتری در دلهای مردم جهان پیدا می کند و امروز خط مقاومت در منطقه و پیروزی های آن در سوریه و عراق و لبنان و یمن نمونه خوبی است.

ترور شهید حاج قاسم سلیمانی توسط دولت تروریست آمریکا نشان از بغض حاکمیت ایالات متحده نسبت به ایران و محور مقاومت دارد، آمریکایی ها میلیاردها دلار در منطقه خاور میانه خرج کردند تا بتوانند نفت و منابع اقتصادی را غارت و با ایجاد جنگ های مختلف سلاح های خود را به حاکمان خود احمق برخی کشورهای عربی بفروشند و منافعشان تامین شود. اما بر خلاف همه خرج هایی که آمریکایی ها کردند امروز این ایران است که نقش تعیین کننده در خاورمیانه دارد .

خشم آمریکایی ها از نظام جمهوری اسلامی باعث ترور شهید حاج قاسم سلیمانی شد اما پس ازآن تشییع با شکوه پیکر این شهید در شهرهای مختلف ایران و عراق به آمریکایی ها نشان داد بزرگترین اشتباه استراتژیک را انجام داده اند.

پس از ریختن خون شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش حالا دیگر منطقه برای آمریکایی ها امن نیست، آنها بیش از 40 سال پیش از ایران رفتند و امروز باید عراق را نیز ترک کنند.

مطمئنا دشمنان نقشه های شوم دیگری برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی بر می دارند و فتنه های دیگری ایجاد می کنند اما مردم ایران انقلاب خود را دوست داشته و به پای آن ایستاده اند.

برخی مسئولان و سیاسیون در کشور نیز که چشم امید به غربی ها برای مذاکره و رفع مشکلات دارند باید بدانند دشمنان ایران و اسلام اختلافات مبانی با ما دارند و با یک لبخند و مذاکره مشکلی حل نمی شود.

انقلاب اسلامی ایران امروز در جهان تحولی ایجاد کرده که چشمان بسیاری از مردم ستمدیده مسلمان در منطقه و آزادی خواهان در جهان به ایران دوخته شده است.