به گزارش افکارنیوز،

 سمیه رفیعی عضو فهرست «ایران سربلند» با اشاره به لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: در این لیست از جوانان متخصص استفاده شده است؛ همچنین بر هیچ‌کسی پوشیده نیست که محمدباقر قالیباف فردی کاملاً جهادی و کارآمد است و این موضوع را می‌توان در کارنامه و سوابق وی مشاهده کرد.

اخبار سیاسی- این فعال سیاسی با تاکید بر این‌که وحدت و همگرایی میان نیروهای انقلاب از نیازهای اصلی و اساسی کشور است، اظهار داشت: اگر فردی خود را از انقلابیون می‌داند باید به این نیاز کشور توجه داشته باشد تا بتواند هم مباحث اقتصادی‌مان را اصلاح و هم مبانی جمهوری اسلامی را در کشور پیاده کند تا بتواند مشکلات مردم را حل کند.

وی ادامه داد: اگر شخصی واقعاً خود را از نیروهای انقلابی می‌داند حتی در صورت درخطر بودن منافع شخصی‌اش باید در میدان بماند نه آن‌که بیرون از گود دست به تخریب دیگران زند، چراکه این رفتار کاملاً از اصول انقلابی فاصله دارد؛ بنابراین درهرصورت باید بازگردیم و منافع کشور و انقلاب را در نظر بگیریم.

رفیعی افزود: در صورت وجود اختلاف سلایق نباید تمام لیست را تحت‌الشعاع قرار داد، ما باید به هدفمان اشراف کامل داشته باشیم زیرا این مسئله بسیار مهمی است. در ادامه این هدف نباید از اصل انقلاب فاصله بگیریم و در نهایت نباید منافع شخصی را بر منافع ملی ارج نهیم.