به گزارش افکارنیوز،

 غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در نشست خبری این حزب که امروز دوشنبه برگزار شد، با تاکید بر حضور و مشارکت در انتخابات گفت: نهاد انتخابات، ناموس سیاسی کشور بوده و نباید توسط نیروهای خوش فکر سیاسی به آن بی اعتنایی شده و به آن هجمه شود.

اخبار سیاسی- دبیرکل حزب کارگزاران با اشاره به برنامه این حزب برای حضور در عرصه انتخابات گفت: ما نمایندگانی، چون علی مطهری و رحیمی را که گرفتار بررسی صلاحیت‌ها شدند و از این مرحله عبور نکردند را شهید عرصه انتخابات می‌دانیم، ولی در همین سخت‌گیری‌هایی که در این دوره از انتخابات شده نیرو‌های ارزشمند دیگر از جمله دوستانی که در این جلسه حضور دارند، هستند که قادر هستند عملکرد قابل قبولی در مجلس داشته باشند.  

او افزود: ما بین تکلیف شرعی و تکلیف انسانی احساس می‌کنیم باید بن بست‌هایی که وجود دارد را بشکنیم. ما نمی‌توانیم مردم را دعوت به حضور در انتخابات کنیم، ولی علی رغم تایید صلاحیت حدود ۷۰۰۰ نفر از واجدین شرایط به دلایل مختلف در عرصه انتخابات حضور نداشته باشیم.  

کرباسچی گفت: ما در اطلاعیه حزب برای انتخابات، ۱۰ سرفصل کلی را در صورت حضور کاندیدا‌های معرفی شده ارائه داده ایم.

او تاکید کرد: باید با تمام توان و با کمک احزاب اصلاح طلب و به کمک کاندیدا‌های اصلاح طلبی که در این عرصه حضور دارند، بتوانیم شرایط کنونی را با پیاده سازی سرفصل‌های اعلام شده بهبود ببخشیم.  

در حال تکمیل.