اخبار سیاسی- سید محمد حسینی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در گفت‌وگو با «افکار نیوز» با اشاره به تخریب‌های اصلاح‌طلبان علیه نیروهای انقلابی بیان کرد: «اصلاح‌طلبان به‌طورمعمول در انتخابات سعی در تخریب رقیب خوددارند و با چنین حربه به‌قصد اثبات خود، همواره در مسیر تخریب گام برمی‌دارند. درحالی‌که باید کارنامه و عملکرد خود را در دولت ، مجلس و شورای شهر بررسی کنند.»

* اصلاح‌طلبان کارنامه کاری خود را به مردم نشان دهند

وی افزود: «اصلاح‌طلبان کارنامه کاری خود را شفاف به مردم نشان دهند، تا اگر مجدد رأی آوردند مشخص باشد برنامه آن‌ها برای آینده چیست. این عمل اصلاح‌طلبان برای ترغیب کردن مردم به رای ندادن به نیروهای انقلابی است و می‌گویند اگر نیروهای انقلابی مسئول شوند، مشکلات بیشتر خواهد شد. در حالی که مردم در زمان ریاست جمهوری اصلاح طلبان نسبت به زمانی که نیروهای انقلابی سرکار بودند با مشکلات بیشتری روبرو شدند.»

حسینی در مورد اینکه مردم در مواجه با این تخریب‌ها باید چگونه عمل کنند، اظهار کرد: «مردم باید نسبت به این تخریب‌ها بی‌اعتنا باشند و از اصلاح‌طلبان بخواهند کارنامه کاری شان را ارائه دهند و به عملکرد لیست امید در مجلس فعلی توجه کنند. که آیا عملکرد آن‌ها باعث کاهش مشکلات کشور و بهبود معیشت مردم شده است یا خیر. بهتر است به‌جای تخریب پاسخ گوی عملکرد خود باشند و به مردم آدرس غلط ندهند.»

 وی در پایان تأکید کرد: «مجلس فعلی هیچ‌گونه نظارتی بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی نداشته است و به همین دلیل اکنون قوه قضاییه مجبور به برخورد با متخلفان این حوزه است. اصلاح‌طلبان در مظلوم‌نمایی بسیار بازیگران خوبی هستند و همواره به‌گونه‌ای سخن می‌گویند که کاندیدایی ندارد و درحالی‌که در سراسر کشور نامزدهای بسیار زیاد اصلاح‌طلبان در حال رقابت جدی با نیروهای انقلابی هستند.»