به گزارش افکارنیوز،

سیّد اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

اخبار سیاسی - نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:

 

1- کلیبر خداآفرین و هوراند:

حسین حاتمی 

تعداد رأی صحیح: 57585

تعداد رأی منتخب: 17625

 

2- مهاباد

جلال محمودزاده

تعداد رأی صحیح: 50054

تعداد رأی منتخب: 19304

 

3-مشکین‌شهر:

محمود عباس‌زاده

تعداد رأی صحیح: 70973

تعداد رأی منتخب: 32254

 

4-نایین،‌ خور و بیابانک:

الهام آزاد

تعداد رأی صحیح: 26319

تعداد رأی منتخب: 8570

 

5- کاشان،‌ آران و بیدگل:

سیدجواد ساداتی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 119928

تعداد رأی منتخب: 88946

 

6-خمینی‌شهر:

محمدتقی نقدعلی

تعداد رأی صحیح: 69518

تعداد رأی منتخب: 36055

 

7-اردستان:

سیدصادق طباطبایی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 26628

تعداد رأی منتخب: 13229

 

8-دشتستان:

ابراهیم رضایی

تعداد رأی صحیح: 85267

تعداد رأی منتخب: 36581

 

9-قائنات و زیرکوه:

سلمان اسحاقی

تعداد رأی صحیح: 72282

تعداد رأی منتخب: 21934

 

10-نهبندان و سربیشه:

مصطفی نخعی

تعداد رأی صحیح: 51058

تعداد رأی منتخب: 17341

 

11- فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:

مجید نصیرایی

تعداد رأی صحیح: 84704

تعداد رأی منتخب: 27334

 

12- شادگان:

مجید ناصری‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 43028

تعداد رأی منتخب: 12555

 

13- گرمسار و آرادان:

اردشیر مطهری

تعداد رأی صحیح: 29463

تعداد رأی منتخب: 13130

 

14- سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:

عباس گلرو

تعداد رأی صحیح: 62193

تعداد رأی منتخب: 32411

 

15- آمل:

رضا حاجی‌پور

تعداد رأی صحیح: 111119

تعداد رأی منتخب: 57951

 

16- محلات و دلیجان:

علیرضا سلیمی

تعداد رأی صحیح: 27753

تعداد رأی منتخب: 10471

 

17- تویسرکان:

محمدمهدی مفتح

تعداد رأی صحیح: 37043

تعداد رأی منتخب: 16258

 

18- رزن و درگزین:

حسن لطفی

تعداد رأی صحیح: 56894

تعداد رأی منتخب: 19865

 

19- اسدآباد:

کیومرث سرمدی واله

تعداد رأی صحیح: 47520

تعداد رأی منتخب: 26111

 

20- سیرجان و بردسیر:

شهباز حسن‌پور بیگلری

تعداد رأی صحیح: 111444

تعداد رأی منتخب: 48864

 

21- شهر بابک:

مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 40588

تعداد رأی منتخب: 13350

 

22- زرند و کوهبنان:

عفت شریعتی کوهبنانی

تعداد رأی صحیح: 66502

تعداد رأی منتخب: 44453

 

23- رفسنجان و انار:

حسین جلالی

تعداد رأی صحیح: 106606

تعداد رأی منتخب: 53788

 

24- بوکان:

انور حبیب‌زاده بوکانی

تعداد رأی صحیح: 48350

تعداد رأی منتخب: 26965

 

25- سلماس:

یعقوب رضازاده

تعداد رأی صحیح: 74063

تعداد رأی منتخب: 24767

 

26- پارس‌آباد و بیله سوار:

عباس جهانگیرزاده

تعداد رأی صحیح: 108406

تعداد رأی منتخب: 24772

 

27- گرمی:

ولی اسماعیلی

تعداد رأی صحیح: 41990

تعداد رأی منتخب: 24169

 

28- شهرضا و دهاقان:

سمیه محمودی

تعداد رأی صحیح: 57991

تعداد رأی منتخب: 20542

 

29- بروجن:

امیرقلی جعفری بروجنی

تعداد رأی صحیح: 49451

تعداد رأی منتخب: 11863

 

30- بیرجند، درمیان، خوسف:

حسین خسروی اسفزار

تعداد رأی صحیح: 144850

تعداد رأی منتخب: 72872

 

31- درگز:

حسن رزمیان مقدم

تعداد رأی صحیح: 32870

تعداد رأی منتخب: 9184

 

32- گناباد و بجستان:

محمد صفایی دلوئی

تعداد رأی صحیح: 50810

تعداد رأی منتخب: 23607

 

33- شوش:

محمد کعب عمیر

تعداد رأی صحیح: 92343

تعداد رأی منتخب: 23358

 

34- ماهنشان و ایجرود:

سیدمرتضی خاتمی

تعداد رأی صحیح: 41191

تعداد رأی منتخب: 17763

 

35- دامغان:

علی‌اکبر علیزاده برمی

تعداد رأی صحیح: 37030

تعداد رأی منتخب: 11021

 

36- اقلید:

مسلم صالحی

تعداد رأی صحیح: 43391

تعداد رأی منتخب: 14580

 

37- قروه و دهگلان:

پرویز اوسطی

تعداد رأی صحیح: 67059

تعداد رأی منتخب: 17196

 

38- بندر انزلی:

احمد دنیامالی

تعداد رأی صحیح: 34121

تعداد رأی منتخب: 16735

 

39- شازند:

محمود احمدی بیغش

تعداد رأی صحیح: 50984

تعداد رأی منتخب: 24452

 

40- اردکان:

محمدرضا دشتی اردکانی

تعداد رأی صحیح: 27642

تعداد رأی منتخب: 15848

 

41- تفت و میبد:

سیدجلیل میرمحمد میبدی

تعداد رأی صحیح: 52575

تعداد رأی منتخب: 20286

 

42- ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:

علی حدادی

 

43- دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

 

44- خرمشهر:   

سید لفطه احمد نژاد

 

45- خدابنده:

سید البرز حسینی

 

46- لنجان:

حسین رجایی و علی یوسف پور به دور دوم رفتند

 

47- بیجار:

حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند

آرای صحیح  ۳۷۲۸۴

 

48- تنکابن، عباس آباد و رامسر:

سید شمس‌الدین حسینی

تعداد رأی صحیح: 81840

تعداد رأی منتخب: 44973

 

49- تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمال‌خانی 

تعداد رأی صحیح: 36602

تعداد رأی منتخب: 13752

 

50- آستارا:

غلامرضا مرحبا

تعداد رأی صحیح: 41018

تعداد رأی منتخب: 14834

 

51- رودبار:

مهرداد گودرزوند چگنی

تعداد رأی صحیح: 51905

تعداد رأی منتخب: 16199

 

52- رودسر و املش:

محمد صفری ملکیان

تعداد رأی صحیح: 78624

تعداد رأی منتخب: 25474

 

53- شبستر: 

جعفر راستی 

تعداد رأی صحیح: 49104

تعداد رأی منتخب: 12596

 

54- میانه: 

علی شامی: 66025

بهنام صفایی: 66025

تعداد رأی صحیح:  66025

 

55- ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:

محمد علی‌پور

تعداد رأی صحیح: 98689

تعداد رأی منتخب: 20130

 

56- میاندوآب:

مهدی عیسی زاده

تعداد رأی صحیح: 96895

تعداد رأی منتخب: 43016

 

57- لنجان( به دور دوم کشیده شد):

حسین رجایی ریزی: 56261

علی یوسف پور: 8646

رای صحیح: 562619558

 

58- ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

علی حدادی

تعداد رأی صحیح: 97307

تعداد رأی منتخب: 43233

 

59- دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

تعداد رأی صحیح: 68457

تعداد رأی منتخب: 29057

 

60- خرمشهر:

سیدلفته احمدنژاد

تعداد رأی صحیح: 43522

تعداد رأی منتخب: 9638

 

61- خدابنده:

سیدالبرز حسینی

تعداد رأی صحیح: 81866

تعداد رأی منتخب: 9638

 

62- بابلسر و فریدون‌کنار:

علی‌اصغر باقرزاده

تعداد رأی صحیح: 59160

تعداد رأی منتخب: 30430

 

63- کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:

منصور شکراللهی

تعداد رأی صحیح: 

تعداد رأی منتخب: 

 

64- رودبار:

مهرداد گودرزوندچگینی

تعداد رأی صحیح: 

تعداد رأی منتخب: 

 

65- رودسر و املش:

محمد صفری‌ملک‌میان

تعداد رأی صحیح: 

تعداد رأی منتخب: 

 

66- اهر و هریس:

احمد محرم زاده یخ‌فروزان

تعداد رأی صحیح: 72999

تعداد رأی منتخب: 29826

 

67- مبارکه:

پروین صالحی مبارکه

تعداد رأی صحیح: 39196

تعداد رأی منتخب: 12075

 

68- دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره ( انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):

بهزاد علیزاده: 18505

صادق کرمی: 16372

آرای صحیح: 94090

 

69- شهرکرد، بن و سامان:

احمد راستینه هفشجانی

تعداد رأی صحیح:  89600

تعداد رأی منتخب: 35879

 

70- ایذه و باغملک:

عبدالله ایزدپناه

تعداد رأی صحیح: 124693

تعداد رأی منتخب: 33280

 

71- دشت آزادگان و هویزه:

قاسم ساعدی

تعداد رأی صحیح: 76247

تعداد رأی منتخب: 19589

 

72- ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:

حسن شجاعی علی‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 84826

تعداد رأی منتخب: 19454

 

73- سراوان، سیب، سوران و مهرستان:

ملک فاضلی

تعداد رأی صحیح: 119107

تعداد رأی منتخب: 43530

 

74- لارستان، خنج و گراش:

حسین حسین‌زاده

تعداد رأی صحیح: 87930

تعداد رأی منتخب: 28399

 

75- رامیان و رامین شهر:

غلامعلی کوهساری

تعداد رأی صحیح: 83076

تعداد رأی منتخب: 38615

 

76- علی‌آباد:

رحمت‌الله نوروزی

تعداد رأی صحیح: 61591

تعداد رأی منتخب: 35907

 

77- خمین:

علیرضا نظری

تعداد رأی صحیح: 35437

تعداد رأی منتخب: 15157

 

78- سمیرم ( به مرحله دوم کشیده شد):

رحیم کریمی: 5959

اصغر سلیمی: 5908

تعداد رأی صحیح: 30299

 

79- گلپایگان و خوانسار:

سید مسعود خاتمی

تعداد رأی صحیح: 39406

تعداد رأی منتخب: 21471

 

80- ایلام و ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیرجان:

علی‌اکبر بسطامی

تعداد رأی صحیح: 172320

تعداد رأی منتخب: 42296

 

81- کنگان، دیر، جم و عسلویه:

موسی احمدی

تعداد رأی صحیح: 90344

تعداد رأی منتخب: 38998

 

82- تربت حیدریه، مه، لات، زاوه :

محسن زنگنه

تعداد رأی صحیح: 131627

تعداد رأی منتخب: 56706

 

83- خواف و رشتخوار:

اکبر احمدپور

تعداد رأی صحیح: 101693

تعداد رأی منتخب: 63994

 

84- کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:

جوادنیک‌بین

تعداد رأی صحیح: 126696

تعداد رأی منتخب: 29487

 

85- اسفراین:

امان‌الله حسین پور

تعداد رأی صحیح: 60978

تعداد رأی منتخب: 19312

 

86- رامهرمز و رامشیر

ابراهیم متینیان

تعداد رأی صحیح: 66319

تعداد رأی منتخب: 24519

 

87- شاهرود، میامی و بسطام:

علی اصغر خانی

تعداد رأی صحیح: 93264

تعداد رأی منتخب: 34083

 

88- نی‌ریز و استهبان:

فرهاد طهماسبی

تعداد رأی صحیح: 80140

تعداد رأی منتخب: 28847

 

89- جهرم:

محمدرضا رضایی کوچی

تعداد رأی صحیح: 79797

تعداد رأی منتخب: 39940

 

90- بوئین‌زهرا و آوج:

روح‌الله عباس‌پور

تعداد رأی صحیح: 74631 

تعداد رأی منتخب: 37589

 

91- کرمان و راور:

محمدرضا پورابراهیمی داورزنی

تعداد رأی صحیح: 225460

تعداد رأی منتخب: 130195

 

92- بافت، رابر و ارزوئیه:

صمدالله محمدی

تعداد رأی صحیح: 58748

تعداد رأی منتخب: 18002

 

93- سنقر:

سیدجواد حسینی‌کیا

تعداد رأی صحیح: 43777

تعداد رأی منتخب: 10935 

 

94- آستانه اشرفیه:

محمدعلی رمضانی‌ دستک

تعداد رأی صحیح: 36736

تعداد رأی منتخب: 13948

 

95- بهشهر نکا گلوگاه:

غلامرضا شریعتی

تعداد رأی صحیح: 123975

تعداد رأی منتخب: 57945

 

96- قائم‌شهر سوادکوه جویبار:

کیوان مرادیان کوچک‌سرایی 61980 

کمال علی پور خنکداری 57823

تعداد رأی صحیح: 132862

 

97- نور و محمودآباد:

ولی‌الله فرزانه

تعداد رأی صحیح: 93779

تعداد رأی منتخب: 35347

 

98- نوشهر، چالوس و کلاردشت:

محمدعلی محسنی بندپی

تعداد رأی صحیح: 82794

تعداد رأی منتخب: 30702

 

99- بندر لنگه،‌ بستک و پارسیان:

احمد جباری

تعداد رأی صحیح: 82794

تعداد رأی منتخب: 20702

 

100- ملایر:

احد آزادی‌خواه 36478

هادی بیگی‌نژاد 22062

تعداد رأی صحیح: 77400

 

101- مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم:

محمدرضا صباغیان بافقی

تعداد رأی صحیح: 82345

تعداد رأی منتخب: 26865

 

102- مراغه و عجب‌شیر:

علی علیزاده

تعداد رأی صحیح: 113023

تعداد رأی منتخب: 44691

 

103- ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور:

عبدالناصر درخشان

تعداد رأی صحیح: 222990

تعداد رأی منتخب: 95896

 

104- چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند:

معین‌الدین سعدی

تعداد رأی صحیح: 19403 

تعداد رأی منتخب: 90863

 

105- طوالش، رضوان‌شهر و ماسال:

حسن محمدیاری

تعداد رأی صحیح: 126794

تعداد رأی منتخب: 30827

 

106- لاهیجان و سیاهکل:

رسول فرخی

تعداد رأی صحیح: 60642

تعداد رأی منتخب: 18620

 

107- نهاوند:

علیرضا شهبازی

تعداد رأی صحیح: 73404

تعداد رأی منتخب: 18578

 

108- بستان‌آباد:

غلامرضا نوری قزلجه

تعداد رأی صحیح: 46656

تعداد رأی منتخب: 17127

 

109- بناب:

محمد باقری

تعداد رأی صحیح: 53155

تعداد رأی منتخب: 23544

 

110- سراب:

یوسف داودی

تعداد رأی صحیح: 61402

تعداد رأی منتخب: 20208

 

111- مرند و جلفا:

معصومه پاشایی بهرام

تعداد رأی صحیح: 120037

تعداد رأی منتخب: 40294

 

112- ملکان:

سیدعلی موسوی

تعداد رأی صحیح: 60199

تعداد رأی منتخب: 20140

 

113- هشترود و چاراویماق:

سیدحمزه امینی

تعداد رأی صحیح: 39812

تعداد رأی منتخب: 14277

 

114- پیرانشهر و سردشت:

کمال حسینپور

تعداد رأی صحیح: 66727

تعداد رأی منتخب: 35695

 

115- نقده و اشنویه:

علی زنجانی حسنلویی

تعداد رأی صحیح: 128731

تعداد رأی منتخب: 78673

 

116- شاهین‌شهر،‌ میمه و برخوار:

حسینعلی حاجی دلیگانی

تعداد رأی صحیح: 72283

تعداد رأی منتخب: 63770

 

117- فریدن، چادگان،‌ فریدون شهر، بویین و میان‌دشت:

حسین محمد صالحی دارانی

تعداد رأی صحیح: 59258

تعداد رأی منتخب: 26920

 

118- فلاورجان:

سیدناصر موسوی لارگانی

تعداد رأی صحیح: 64268

تعداد رأی منتخب: 26902

 

119- نطنز و قمصر:

رحمت‌الله فیروزی پوربادی

تعداد رأی صحیح: 29892

تعداد رأی منتخب: 11251

 

120- کرج، اشتهارد و فردیس:

مهدی عسگری با 87808 رأی انتخاب شد

و فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی به مرحله دوم رفتند

تعداد رأی صحیح: 336437

 

121- دماوند و فیروزکوه:

سیداحمد رسولی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 44182

تعداد رأی منتخب: 15856

 

122- اردل،‌ فارسان و کوهرنگ:

قدرت‌الله حمزه شلمزاری

تعداد رأی صحیح: 104661

تعداد رأی منتخب: 29809

 

123- لردگان و خان‌میرزا:

حسین بامیری

تعداد رأی صحیح: 124338

تعداد رأی منتخب: 31414

 

124- تربت جام،‌ تایباد، باخرز و صالح‌آباد:

جلیل رحیمی جهان‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 180266

تعداد رأی منتخب: 98248

 

125- سبزوار،‌ جغتای، جوین،‌ خوشاب و داورزن:

علی‌اصغر عنابستانی با 80028 رأی

بهروز محبی نجم‌آبادی با 67582 رأی

آرای صحیح: 171300

 

126- فریمان،‌ سرخس، احمدآباد و رضویه:

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی

تعداد رأی صحیح:‌ 108460

تعداد رأی منتخب: 56454

 

127- قوچان و فاروج:

علی آذری

تعداد رأی صحیح:‌ 95987

تعداد رأی منتخب: 44033

 

128- شیروان

علی جدی

تعداد رأی صحیح: 65648

تعداد رأی منتخب: 28779

 

129- آبادان

تعداد رای صحیح: 64610

سید محمد مولوی: 35005

سید مجتبی محفوظی: 21402

جلیل مختار: 18542

 

130- اندیمشک

فریدون حسنوند

تعداد رأی صحیح: 67492

تعداد رأی منتخب: 23824

 

131- بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

تعداد رأی صحیح: 98866

تعداد رأی منتخب: 30430

 

132- زاهدان

تعداد رأی صحیح: 175062

حسینعلی شهریاری: 65042

فداحسین مالکی: 63277

 

133- خاش و میرجاوه

اسماعیل حسین زهی

تعداد رأی صحیح: 85185

تعداد رأی منتخب: 43148

 

134- زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون

تعداد رأی صحیح: 162158

محمد سرگزی: 76684

حبیب الله دهمرده: 64314

 

135- آباده و بوانات و خرم بید

رحیم زارع

تعداد رأی صحیح: 73779

تعداد رأی منتخب: 26306

 

136- سروستان و کوار و خرامه

عبدالعلی رحیمی مظفری

تعداد رأی صحیح: 69466

تعداد رأی منتخب: 37771

 

137- فیروزآباد و فراشبند

محمدمهدی فروردین

تعداد رأی صحیح: 92886

تعداد رأی منتخب: 29661

 

138- ممسنی و رستم

مجید انصاری

تعداد رأی صحیح: 92445

تعداد رأی منتخب: 50008

 

139- تاکستان

رجب رحمانی

تعداد رأی صحیح: 64947

تعداد رأی منتخب: 26045

 

140- سنندج و دیواندره و کامیاران

تعداد رأی صحیح: 127838

سید مهدی فرشادان: 35716

محسن فتحی: 32518

 

141- بم و ریگان و فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

تعداد رأی صحیح: 129127

تعداد رأی منتخب: 79392

 

142- جیرفت و عنبرآباد

ذبیح الله اعظمی ساردویی

تعداد رأی صحیح: 131159

تعداد رأی منتخب: 53202

 

143- اسلام آباد غرب و دالاهو

تعداد رأی صحیح: 83954

مجتبی بخشی پور و نادر نادری به مرحله دوم راه یافت

 

144- پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر

آرش زره تن لهونی

تعداد رأی صحیح: 67712

تعداد رأی منتخب: 30616

 

145- گرگان و آق قلا

تعداد رأی صحیح: 190023

رمضانعلی سنگدوینی: 53100

غلامرضا منتظری: 40893

 

146- کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان

تعداد رأی صحیح: 114149

عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی به دور دوم راه یافتند.

 

147- گنبد کاووس

امانقلیج شادمهر

تعداد رأی صحیح: 146970

تعداد رأی منتخب: 31826

 

148- مینودشت و کلاله و مراوه تپه و گالیکش

رضا آریان پور

تعداد رأی صحیح: 137551

تعداد رأی منتخب: 42947

 

149- رشت

تعداد رأی صحیح: 162562

جبار کوچکی نژاد: 50685

سید علی آقازاده دافساری: 47057

محمدرضا احمدی: 33992

 

150- دلفان و سلسله

یحیی ابراهیمی

تعداد رأی صحیح: 109796

تعداد رأی منتخب: 29446

 

151- ساوه و زرندیه

محمد سبزی

تعداد رأی صحیح: 81781

تعداد رأی منتخب: 27544

 

152- میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد

حسین رئیسی

تعداد رأی صحیح: 228026

تعداد رأی منتخب: 103470

 

153- مسیحیان ارمنی جنوب

روبرت بگلریان

تعداد رأی صحیح: 1551

تعداد رأی منتخب: 1158

 

154- ارومیه

تعداد رأی صحیح: 331413

سید سلمان ذاکر: 138436

روح الله حضرت پور طلاتپه: 86910

وحید جلال زاده: 80094

 

155- خوی و چایپاره

عادل نجف زاده

تعداد رأی صحیح: 145190

تعداد رأی منتخب: 68498

 

156- خلخال

سید غنی نظری خانقاه

تعداد رأی صحیح: 47937

تعداد رأی منتخب: 23489

 

157- پاکدشت

فرهاد بشیری

تعداد رأی صحیح: 68737

تعداد رأی منتخب: 37227

 

158- چناران و بینالود

حسین عباس زاده

تعداد رأی صحیح: 85677

تعداد رأی منتخب: 23316

 

159- دزفول

سید احمد آوایی

تعداد رأی صحیح: 216270

تعداد رأی منتخب: 99104

 

160- شیراز

تعداد رأی صحیح: 320428

علیرضا پاک فطرت: 193790

روح الله نجابت: 122807

جعفر قادری: 116684

ابراهیم عزیزی: 114329

 

161- قزوین و آبیک و البرز

تعداد رأی صحیح: 223436

فاطمه محمد بیگی: 108924

لطف الله سیاه کلی: 83555

 

162- قصر شیرین و سرپل ذهان و گیلانغرب

شهریار حیدری

تعداد رأی صحیح: 82987

تعداد رأی منتخب: 27801

 

163- کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده

سید محمد موحد

تعداد رأی صحیح: 127209

تعداد رأی منتخب: 75851

 

164- فومن و شفت

خلیل بهروزی فرد

تعداد رأی صحیح: 80945

تعداد رأی منتخب: 47851

 

165- لنگرود

پرویز محمدنژاد قاضی محله

تعداد رأی صحیح: 55058

تعداد رأی منتخب: 22633

 

166- خرم آباد و چگنی

تعداد رأی صحیح: 186337

مرتضی محمودوند: 43834

مهرداد ویس کرمی: 38077

 

167- بروجرد

تعداد رأی صحیح: 82138

عباس گودرزی: 49170

فاطمه مقصودی: 17891

 

168- درود و ازنا

حسین گودرزی

تعداد رأی صحیح: 80910

تعداد رأی منتخب: 28430

 

169- ساری و میاندرود

تعداد رأی صحیح: 172342

منصورعلی زارعی کیایی: 66225

علی بابایی کارنامی: 42026

 

170- بابل

تعداد رأی صحیح: 182163

علی کریمی فیروزجانی: 53569

مهدی سعادتی بیشه سرس: 50733

 

171- ورزقان

اله ویردی دهقان

تعداد رأی صحیح: 41919

تعداد رأی منتخب: 22824

 

172- نجف آباد و تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

تعداد رأی صحیح: 89174

تعداد رأی منتخب: 57700

 

173- داراب و زرین دشت

محمد جواد عسگری

تعداد رأی صحیح: 125058

تعداد رأی منتخب: 50979

 

174- فسا

حجت الله فیروزی

تعداد رأی صحیح: 74672

تعداد رأی منتخب: 32319

 

175- کازرون

فریدون عباسی دوانی

تعداد رأی صحیح: 99098

تعداد رأی منتخب: 27919

 

176- مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

جلال رشیدی کوچی

تعداد رأی صحیح: 112192

تعداد رأی منتخب: 32469

 

177- پلدختر

سید حمیدرضا کاظمی

تعداد رأی صحیح: 49304

تعداد رأی منتخب: 25689

 

178- اراک و کمیجان و خنداب

تعداد رأی صحیح: 163628

علی اکبر کریمی: 76387

محمدحسن اصغری: 54979

 

179- یزد و اشکذر و بخش ندوشن

محمدصالح جوکار

تعداد رأی صحیح: 148393

تعداد رأی منتخب: 105549

 

180- زرتشتیان

اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

تعداد رأی صحیح: 3486

تعداد رأی منتخب: 3486

 

181- قم

تعداد رأی صحیح: 322729

احمد امیرآبادی فراهانی: 218315

مجتبی ذوالنوری: 204758

علیرضا زاکانی: 190422

 

182- سقز و بانه

بهزاد رحیمی

تعداد رأی صحیح: 83513

تعداد رأی منتخب:34439

 

183- بویراحمد و دنا

مهدی روشنفکر

تعداد رأی صحیح: 172907

تعداد رأی منتخب:66599

 

184- الیگودرز

محمد خدابخشی

تعداد رأی صحیح: 59587

تعداد رأی منتخب:29381

 

185- بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر

تعداد رأی صحیح: 274662

احمد مرادی: 167084

محمد آشوری تازیانی: 93842

منصور آرامی: 87870

 

186 ـ کرمانشاه:

محمد رشیدی 57170

عبدالرضا مصری 95061

ابراهیم عزیز و سلمان محمدی بابازیدی (مرحله دوم)

 

187 ـ گچساران و باشت:

غلامرضا تاجگردون 38352

 

188 ـ ورامین پیشوار و قرچک: 

حسین نوش آبادی 

آرای صحیح: 114447

آرای منتخب: 44175

 

189 ـ‌ شهریار، قدس و ملارد:

حسین حق وردی

آرای صحیح: 220702

آرای منتخب: 108681

 

190 ـ‌ رباط کریم:

حسن نوروزی

آرای صحیح: 130057

آرای منتخب: 39429

 

191 ـ‌ مریوان و سرو آباد:

شیوا قاسمی

آرای صحیح: 37751

آرای منتخب: 8528

 

192 ـ‌ اهواز باوی حمیدیه و کارون:

سید کریم حسینی 99106

مجتبی یوسفی 65923

شبیب جویجری و احمد سراج (مرحله دوم)

آرای صحیح: 286980

 

193 ـ کوهدشت و رومشکان:

محمدرضا مبلغی 

آرای صحیح: 112214

آرای منتخب: 62055

194 ـ مشهد و کلات:

فاطمه رحمانی 309512

محمد حسین حسین زاده بحرینی 393197

جواد کریمی قدوسی 394537

نصرالله پژمانفر 439940

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی 397448

آرای صحیح: 743881

 

195 ـ اصفهان:

امیرحسین بانکی پور 245629

عباس مقتدایی خوراسگانی 228038

مهدی طغیانی 188003

زهرا شیخی مبارکه 172850

حسین میرزایی 163370

آرای صحیح: 412333

 

196 ـ همدان و فامنین:

حمیدرضا حاجی بابایی 95727 

احمد حسین فلاحی 48426

آرای صحیح: 190040

 

197 ـ‌ شاهین‌دژ و تکاب:

حسن همتی

آرای صحیح: 60203

آرای منتخب: 13566

 

198 ـ‌ نیشابور و فیروزه:

احسان ارکانی 72818

هاجر چنارانی 47839

آرای صحیح: 186519

 

199 ـ‌ بهبهان و آغاجاری:

محمد طلا مظلومی 

آرای صحیح: 63367

آرای منتخب 18038

 

200 ـ‌ شوشتر و گتوند:

سهراب گیلانی 

آرای صحیح: 96916

آرای منتخب 31853

 

201 ـ‌ مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا:

علیرضا ورناصری قندعلی

آرای صحیح: 96959

آرای منتخب 37411

 

202 ـ لامرد:

سید موسی موسوی

آرای صحیح: 76276

آرای منتخب 37736

 

203 ـ‌ بهار و کبودرآهنگ:

عیسی جعفری

آرای صحیح 102570

آرای منتخب 36884

 

 کلیمیان

همایون سامه یح نجف آبادی

تعداد رأی صحیح: 1687

تعداد رأی منتخب: 1261