به گزارش افکارنیوز،

محمدمهدی عباسی دبیر سیاسی و سخنگوی اتحادیه تشکل های اسلامی سیاسی دانشجویان با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: دفاتر اتحادیه تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشجویان دانشگاه آزاد در استان‌ها و شهرستان‌ها با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در قالب ستاد مردمی کرونا فعالیت‌هایی را برای ریشه کن کردن این ویروس داشتند.

اخبار سیاسی - وی افزود: بر این اساس اعضای دفاتر اتحادیه اقدام به تهیه وتوزیع اقلام مورد نیاز برای مبارزه با ویروس کرونا کردند.

عباسی تاکید کرد: تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی شامل دستکش، ماسک و مایع ضد عفونی کننده بین کادر درمان بیمارستان‌ها و در سطح شهرستان‌ها از اقداماتی که بود که از سوی اعضای دفاتر اتحادیه انجام شد.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: یکی از اقدامات دیگر تهیه و توزیع بروشورهای آموزشی بود که این کار با همکاری شبکه‌های بهداشت شهرستان ها صورت گرفت.

سخنگوی اتحادیه تشکل های اسلامی سیاسی دانشجویان اضافه کرد: کمک به ضدعفونی کردن معابر و محلات با همکاری گروه های مردمی از اقدامات دیگر دفاتر اتحادیه بود.

وی گفت: هم اکنون اعضای دفاتر ضمن اینکه به فعالیت‌های خود در مقابله با کرونا ادامه می‌دهند، در مراکز بهداشتی و بیمارستان‌ها جهت ضدعفونی کردن مراجعه کنندگان مستقر هستند.