به همت جمعی از تشکل‌های دانشجویی، ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران آغاز به کار کرد.

اخبار سیاسی - محمد آدیگوزل مسئول ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران درباره این ستاد گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان تهران و نیز افزایش نگرانی در بین مردم عزیز ایران اسلامی و به خصوص قشر دانشجو؛ مشارکت و اعتماد مردم نقش ویژه‌ای در مقابله با کرونا دارد.

وی ادامه داد: پیرو فرمایشات مکرر مقام معظم رهبری در باب کار و فعالیت جهادی و همچنین تکلیف و رسالت قشر دانشجو در این موضوع؛ ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران آغاز به کار کرد.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: این ستاد در ابتدای شروع به کار خود از تمامی، دانشجویان، تشکل‌ها، کانونها و انجمن‌های علمی دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران برای حضور در عرصه پیشگیری و مقابله با این ویروس دعوت کرد.

وی افزود: ستاد دانشجویی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از داوطلبان در تمامی زمینه‌ها به همکاری و خدمات رسانی دعوت می‌کند. علاقمندان کمک های نقدی و غیر نقدی خود را نیز می‌توانند به این ستاد تحویل دهند.

براساس این گزارش، دانشجویان می توانند برای ثبت نام و همکاری با این ستا به آدرس B2n.ir/corona.azad مراجعه کنند و یا یا با شماره 09354888027 (محمد آدیگوزل مسئول ستاد دانشجویی)  تماس بگیرند.