به گزارش افکارنیوز،

متن پیام آیت الله حسین نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان به مناسبت شبهای قدر به این شرح است: باعرض تسلیت شهادت مولای متقیان امیرمومنان علی علیه السلام به همه محبان آن حضرت، لازم می دانم دراین ایام لیالی قدر مطالبی رابه عرض برسانم.

اخبار سیاسی- آنچه مسلم است امروز بشریت بیش از هر زمان دیگری نیازمند معنویت است و نبود یک منجی عدالت گستر را احساس می‌کند.

لذا در این شب‌های بافضیلت که شب‌های توبه و بازگشت است اولین خواسته ما از خداوند متعال فرج مولایمان حضرت بقیه الله الاعظم امام عصر عجل الله تعالی فرجه باشد، اوست که می‌تواند با اراده الهی و اذن خداوند قادر متعال به تمام بی عدالتی‌ها و ظلم‌ها و نابرابری‌ها پایان دهد و طومار ظلم و ستم را درهم بپیچد.

در ادامه این پیام امده آست: امروز دردهای فراوانی از ظلم به مظلومان در کشورهای مختلف همانند سوریه و بحرین و یمن تا مردم مظلوم فلسطین که توسط جبارانی همانند آمریکا و رژیم جعلی و صهیونیستی و ایادی آنان در حال انجام است، احساس می‌شود و دردناک‌تر از همه سکوت مجامع بین المللی و کشورهای به ظاهر اسلامی است در این ایام باید برای همه مظلومان دست به دعا برداریم.

در این پیام تصریح شده است: امروز بشریت در حال مبارزه با یک بیماری است که تقریباً کل جهان را دربر گرفته و مردم فراوانی درگیر آن هستند که باید در این شب‌های استجابت دعا و نزول قرآن کریم، دست به دعا برداریم تا سایه این بیماری از همه بشریت برداشته شود و شفای تمام بیماران را از خداوند متعال بخواهیم و برای همه خدمتگزاران خصوصأ خادمان عرصه سلامت که شبانه روز مشغول خدمت هستند آرزوی موفقیت و سلامت نمائیم.

و نکته پایان همدلی و همراهی و کمک به همدیگر را از یاد نبریم و نیازمندان و اقشار کم درآمد جامعه را دریابیم و مسئولان محترم نیز تا توان دارند به کمک مردم بزرگ و متدین و صبور کشورمان بشتابند تا ضعف اقتصادی پیش آمده بیش از این فشار وارد نکند و ان شاءالله با عنایت پروردگار متعال و کمک یکدیگر و توسل به حضرات معصومین علیهم السلام و رعایت تمام نکات بهداشتی بتوانیم از این مشکلات عبور نمائیم.