به گزارش رجانیوز، منصور ارضی گفت:

افراد محدود و قلیلی که انگشت‌شمار هستند این ظلم را نسبت به مجالس اهل البیت‌(ع) می‌کنند و بعضی افراد مریض نیز فقط اینها را می‌بینند و منجر به آن می‌شود که مرکز رسیدگی به امور مساجد آن بیانیه خجالت‌آور را می‌دهدو به مجالس اهل البیت توهین می‌کند و باعثاختلاف‌افکنی در مجالس می‌شود که همان خواست دشمن است. این همان فتنه‌ای است که بارها تذکر داده‌ام که مجلس روضه را هدف قرار داده است.

یک روز به پرچم‌ها روز دیگر به علم‌ها و روز دیگر به بیرون آمدن دسته‌جات و... ایراد می‌گیرند و در نهایت منجر به آن اتفاقی می‌شود که سال گذشته در روز عاشورا اتفاق افتاد!

این فتنه‌گری‌ها امتداد و ثمره مطالب مطرح شده در ۸ سال پیش است که در دولت اصلاحات زده می شد! اگر آن موقع می‌گفتند که تقلید کار حیوانات است امروز هم می‌گویند در مساجد برای سینه‌زنی برای اباعبدالله‌(ع) برهنه نشوید.

فتنه‌گران در آموزش و پرورش و صداو سیما رخنه کرده‌اندو تفکرات امثال شریعتی و سروش و مهاجرانی و... را اجرایی می‌کنند و برای دانش‌آموزان کتاب می‌نویسند بزرگان، من‌جمله آیه‌الله جوادی آملی بارها تذکر داده‌اند که در کتب آموزشی دین از علم جداست و این همان سکولاریسم است که درحال ترویج است. در صداو سیما روزانه ۵ برنامه مخصوص کودکان است که ۴ برنامه آن رقاصی است. ما باید کار اساسی کنیم و باید به مرحله‌ایی برسیم که دانش‌آموزی که در مدرسه مداح است و ذاکری می‌کند‌، تاثیرگزارترین فرد در مدرسه باشد.

در صداو سیما آنقدر که به هنرمندان و هنرپیشگان توجه می‌شود به ذاکرین توجه نمی‌شود. با توجه به مداحان وذاکرین به ترویج راه و معارف اهل البیت(ع) کمک کنیم.

مسئولین هیأت نسبت به حواشی و ترکیب دسته‌جات وظیفه دارند. مانند حضور خانم‌های بد حجاب در اطراف دسته‌جات و…

مراقب باشید دستی که برای امام حسین سینه می‌زند در جای دیگری مرتکب گناه نشود. چشم، زبان و... هم به همین‌گونه.

شما شاخص هستید. نباید با غفلت‌هایی مانند رفتن به قهوه خانه‌ها و … جهت منحرف را نشان دهید. با رعایت کردن سر و وضع ظاهری خود به مجالس اهل البیت احترام بگذارید.