به گزارش افکارنیوز،

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه در سخنانی در آغاز نشست هفتگی کابینه، بار دیگر ادعا‌های واهی خود علیه ایران را تکرار کرد و گفت حتی شیوع کرونا نیز نخواهد توانست مانعی در برابر این رژیم برای بازداشتن ایران از سلاح هسته‌ای شود.

اخبار سیاسی- بنیامین نتانیاهو در سخنان امروز خود همچنین به گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی که در روز‌های اخیر منتشر شده اشاره کرد؛ گزارشی که در آن ادعا شده ایران از دادن اجازه دستیابی به سایت‌های هسته‌ای نظامی اعلام نشده به بازرسان آژانس خودداری کرده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: ایران بطور سیستماتیک، تعهدات خود را با مخفی کردن این سایت‌ها و غنی سازی مواد شکافت پذیر و انجام موارد دیگر، نقض کرده است. قطعا اکنون لازم است در سایه این افشاگری ها، جامعه جهانی به آمریکا پیوسته و از تحریم‌های فلج کننده علیه ایران استفاده کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه اظهارات بی اساس خود افزود: ویروس کرونا عزم ما را برای مقابله با پرخاشگری ایران کاهش نداده است.

او همچنین مدعی شد: اسرائیل به ایران اجازه نخواهد داد تا به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند و به مقابله سیستماتیک با تلاش‌های ایران برای استقرار نظامی خود در مرز‌ها ادامه می‌دهد.

گفتنی است روز جمعه، آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شد نگرانی‌های جدی وجود دارد که برای بیش از چهار ماه، ایران اجازه دستیابی آژانس به دو مکان را نداده است.