به گزارش افکارنیوز به نقل از کیهان، انتشار اين پيشنهاد مهدي خزعلي، با خشم و اعتراض شديد شبكه صهيونيستي بالاترين مواجه شد كه طي چندماه گذشته از مواضع تند و راديكال نامبرده حمايت و تمجيد مي كرد.

بالاترین نوشت: آیا وقت آن نرسیده که طرفداران جنبش سبز واقعیت را قبول کنند؟ امروز طبق معمول هر روز در حال چک کردن اخبار بودیم که با خبر دعوت مهدی خزعلی از طرفداران جنبش سبز برای شرکت در انتخابات برخورد کردیم. این خبر زیاد تعجب برانگیز نبود چرا که خزعلی بخشی از بدنه این نظام می باشد و تغییر نظام برای بسیاری از اینان اگر به معنی دادگاه و زندان نباشد قطعا به معنای پایان عمر سیاسی و به نوعی خودکشی سیاسی می باشد ولی نکته جالب توجه برای دودستگی ایجاد شده بین طرفداران دیروز مهدی خزعلی بود. دودستگی معنادار و تامل برانگیز. کسانی که بر سر دو راهی رای دادن و ندادن گیر کرده اند. یکی این درخواست مهدی خزعلی را حرکتی رو به جلو و اعتراضی میداند و دیگری این حرکت را خیانت به جنبش قلمداد میکند. آیا وقت آن نرسیده که کسانی که فریب این بازی های پشت پرده اصلاح طلبان را خورده اند به خود بیایند؟

بالاترین افزود: در ماه گذشته ما شاهد اتفاقات جالب و زنجیره ای در رسانه های داخلی و خارجی اپوزیسیون اصلاح طلب بودیم. سرسلسله این اتفاقات مقاله جرس بازوی رسانه ای خارج کشور اصلاح طلبان در مورد رضا پهلوی بود. در این مقاله جرس که توسط اصلاح طلبان لندن نشین اداره میشود برخلاف اصول حرفه ای خبرنگاری و به طور معنادار و جهت یافته ای سعی در تخریب چهره رضا پهلوی کرده بود. مقاله خزعلی درباره شرکت در انتخابات و رأی دادن به[…] مکمل همان حرکت اصلاح طلبان می باشد. آنها در برابر نظام عقب نشینی کرده اند.

گفتني است پيش از اين سايت بالاترين اعتراف كرده بود كه درگيري گروههاي اپوزيسيون با يكديگر در بن بست ها شدت مي گيرد و توضيح داده بود كه گويا وقتي به بن بست مي رسيم وقت زياد مي آوريم و اين اوقات فراغت را با درگيري با يكديگر پر مي كنيم!