به گزارش افکارنیوز،

حسین بامیری نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به اسلامی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: از آنجایی که هر روزه تلفات جانی در مسیر لردگان را شاهد هستیم، این وزارتخانه باید منابع مالی لازم را برای اصلاح جاده‌های این شهرستان را درنظر بگیرد، این در حالی است که حوادث جاده‌‌ای منجر به جانباختگان تعداد زیادی از شهروندان‌مان شده است، به طوری که روزانه 34 هزار کامیون در تقاطع غیرهمسطح لردگان رفت و آمد می‌کنند. 

اخبار سیاسی- وی در تذکری دیگری خطاب به وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: چند درصد از سند تحول بنیادین آموزشی در این وزارتخانه عملیاتی شده است؟ ضمن اینکه چرا این وزارت آموزش و پروش اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را مورد غفلت قرار داده است؟ 

بامیری خاطرنشان کرد: وزارت آموزش و پرورش بخشنامه زده و بوروکراسی‌محور است و باید برای اصلاح ساختار اداری مستأصل آن تدبیر کرد. 

وی گفت:‌ اگر کرونا ادامه یابد و به سال تحصیلی آینده برسد، ما شاهد آن هستیم که استان چهارمحال و  بختیاری و سایر استان‌ها فاقد زیرساخت‌های لازم هستند، چرا که چهارمحال و بختیاری در حال حاضر فقط 47 درصد از زیرساخت‌ها را دراختیار دارد. 

وی گفت: میانگین تجارب سالیانه نیروهای حق‌التدریسی در آموزش و پرورش 15 سال است که باید این وزارتخانه سریعا نسبت به استخدم آنها دستورات لازم را صادر کند.