به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، وزیر کشور و جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از فرماندهان و کارکنان این نیرو ظهر امروز ( یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند، این دیدار با حواشی همراه بود که از نظر خوانندگان می گذرد.

در هوای بهاری امروز که روح و روان هر جانداری را به لطف نوازش می کند، حسینیه امام خمینی میعاد گاه سبز پوشان نیروی مخلص و فداکار انتظامی با رهبر معظم انقلاب است.

از خیابان آذربایجان به سمت حسینیه می روم، دل عاشقان ولایت را ترنم رخسار مولا و مقتدایمان آکنده کرده و در چهره فرماندهان ارادتمند این نیروی خدوم، شوق زاید الوصفی مشاهده می شود.

تقریبا یک ربع مانده به ظهر شرعی تا صدای موذن فضای اطراف را عطر آگین کند. از دور شمیم حضور رهبرم مشام جانم را می نوازد. دلم برای دیدارش تنگ شده و هرلحظه انتظار می کشم تا به حسینیه امام برسم.

در اطراف درب ورودی حسینیه جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی سر دار و سرتیپ و سرهنگ و… با کمال اخلاص و از سر هم دلی و یک رنگی ایستاده اند و منتظرند تا به حسینیه وارد شوند. از درب مجاور وارد می شوم.

انگار بناست نماز جماعت توسط آقا اقامه شود. امروز یکی از روزهایی است که برای رسیدن وقت نماز و استفاده از فیض این سعادت لحظه شماری می کنم.

حسینیه را حضور سبز پوشان و فرماندهان ارشد نیروی انتظامی بهاری کرده و منتظرند تا سرو دل آرای فاطمه هم میهمان این گلستان شود.

سجاده ای به رنگ سفید پیشاپیش صف نماز گزاران پهن است. و عزیزان نیرو فارغ از درجه و مقام، صف اندر صف نشسته اند.

صدای موذن تلاقی زیبا و به یاد ماندنی را با صدای باران دارد که از پشت دیوار حسینیه شنیده می شود. عطر وعبیر بهار و بوی باران مشام همه را پر کرده است.

یکی از فرماندهان همه حضار را برای تشریف فرمایی حضرت آقا آماده می کنند " برادران محترم لطفا آماده باشند " حاضران کم کم به پا خواسته و منتظر آقا می ایستند. آقا وارد می‌شوند. فرمانده " خبر دار " حالا همه دست گرفته و نظم شوق انگیزی چشم نواز شده و آقا در پاسخ به فرماندهی میدان آزاد باش می دهند و با ذکر صلوات همه آماده اقامه نماز می شوند.

من که جایی برای ایستادن ندارم با زحمت خودم را کنار یکی از سرداران ناجا جا می‌دهم و تکبیره الاحرام را گفته و قامت می‌بندم. اینجا هم تساوی در تبعیت از امام ظهور و بروز می کند.

نماز را به امامت آقا اقامه می‌کنیم و آقا به جایگاه تشریف آوردند. فضایی بسیار صمیمی و شوق انگیز در اطراف صندلی حضرت آقاشکل می گیرد. حالا دیگر هیچ درجه و مقامی نمی تواند با رابطه عاشق و معشوق برابری کند.

فرماندهان ارشد نیرو عاشقانه اطراف جایگاه آقا حلقه زده اند و آقا با تبسمی روح نواز به ابراز احساسات آنان و جانبازان و روحانیونی که در جلسه حضور دارند پاسخ می دهند و در ادامه و طی سخنانی کوتاه از زحمات بی دریغ آنان در تامین امنیت مردم قدردانی نموده و آنان را نسبت به وظیفه خطیری که بر عهده دارند بیش از پیش آگاه می کنند.

فضای معنوی و بی تکلفی است و من کمتر انتظار چنین فضایی را داشتم . اما انگار میان عاشق و معشوق رمزیست.