به گزارش افکارنیوز،

عمار سعیدیان فر مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در تشریح آخرین وضعیت اجرای مجدد طرح ترافیک در پایتخت گفت: رصد ما نشان می‌دهد که وضعیت تردد در محدوده طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا، نه به شکل زمان قدیم اجرای طرح ترافیک و نه به شکل زمان لغو کامل طرح ترافیک در پایتخت است.

اخبار اجتماعی- مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی شهرداری تهران تصریح کرد: شکل ترددها در محدوده طرح ترافیک ( طرح ترافیک و طرح آلودگی هوا) در حد میانه است و  محدوده‌های ترافیکی نه شلوغ و نه خلوت هستند.

سعیدیان فر در پاسخ به این سوال که درآمد شهرداری تهران از اجرای مجدد طرح ترافیک چه مبلغی است؟، گفت: در حال حاضر آمار دقیقی وجود ندارد که بتوان بر اساس آن درآمد شهرداری از این محل را تعیین کرد.

او در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت درآمد شهرداری تهران با بررسی لایحه شهردار تهران با موضوع تعیین بهای خدمات پاسخ به استعلامات مراجع قضایی و انتظامی به چه شکل می‌شود؟ گفت: استعلام درون دستگاهی ممکن است روزی ۱۰ مورد باشد، اما آنچه که به عنوان استعلام مراجع قضایی مطرح می‌شود بسیار محدود است، از این رو نمی‌توان عنوان درآمد بر آن گذاشت.