به گزارش افکارنیوز،

«یوزی رابین» کارشناس مسائل موشکی و  مسئول سابق بخش مدیریت دفاع موشکی در وزارت امنیت رژیم صهیونیستی در مصاحبه‌‌ای با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی ضمن هشدار درباره موشک‌های نقطه‌زن حزب الله، به توان موشکی ایران اعتراف کرد.

اخبار سیاسی- به گزارش پایگاه خبری «المرکزی»، عوزی رابین در این خصوص گفت: «باید توان حمله از راه دور اسرائیل بیشتر شود؛‌ هر نوع حمله‌ از راه دوری و با تمام ابزارها نه فقط با هواپیماهای سرنشین‌دار بلکه با موشک و انجام آن کاری که ایرانی‌ها با موفقیت اجرا کردند».

رابین در ادامه گفت: «ایرانی‌ها با موشک‌های که ابتدای سال جاری، به پایگاه آمریکایی " عین الاسد " در عراق شلیک کردند، موفق شدند اسکادران پهپادهای آمریکا را در آن پایگاه فلج کنند و توان واکنش را از آنها بگیرند».

این کارشناس صهیونیست اظهار داشت که برتری هوایی بدون هواپیما، پیشرفتی دراماتیک در میدان نبرد محسوب می‌شود که باید به آن توجه داشت. وی در ادامه همچنین خواستار توجه به موشک‌های نقطه‌زن حزب الله شد.

رابین در پایان گفت که دشمنان تل‌آویو با استفاده از موشک‌های دقیق قادرند توان هوایی طرف‌های متخاصم را از کار بیندازند تا امکان حمله بدون استفاده از هواپیما برای نیروی زمینی آنها فراهم شود. او همچنین گفت که طرح موشک‌های نقطه‌زن باعث خواهد شد حزب الله بدون استفاده از هواپیماها، توانی مشابه توان نیروهای هوایی «اسرائیل» داشته باشد.