به گزارش افکارنیوز،

علی خضریان عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه روز گذشته اعضای مجمع نمایندگان تهران از شهرستان شمیرانات، منطقه لواسانات و بخش‌های تابعه بازدیدی داشتند، گفت: در این نشست نمایندگان بخش‌های مختلف مردمی مانند حوزه علمیه، کشاورزی و اقتصادی حضور داشتند و مشکلات را مطرح کردند.

اخبار سیاسی- وی افزود: رفع برخی مشکلات نیاز به نظارت بیشتر داشت و در مورد برخی مسائل مانند بحث زمین‌خواری لواسان هم قرار شد شهردار، فرماندار و امام جمعه گزارشی آماده و به مجمع نمایندگان ارائه کنند.

نماینده تهران در مجلس ادامه داد: البته با توجه به اینکه حجت‌الاسلام نبویان و بنده عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس هستیم تأکید کردیم که گزارش زمین‌خواری لواسانات خطاب به این کمیسیون باشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: در بخش تپه سرخه در حوزه زمین اختلافاتی وجود دارد که به نظر می‌رسد شرایط آنجا نسبت به سایر بخش‌های لواسانات در حوزه زمین‌خواری دچار پیچیدگی‌های بیشتری باشد که قرار شد به صورت ویژه بررسی آن را در دستور کار قرار دهیم.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با یادآوری بازدید نمایندگان از روستاهای بومی اطراف لواسانات، گفت: مشکلات این مناطق از جمله آب و برق بررسی و قرار شد فرماندار در اسرع وقت و بازه زمانی کوتاه یک ماهه مشکلات قابل حل را مرتفع و همچنین مشکلاتی که نیاز به کمک یا پیگیری و هماهنگی مجلس از طریق دستگاه‌های اجرایی در حوزه نظارتی دارد را مجلس پیگیری و رفع کند.