به گزارش افکارنیوز به نقل از خبرآنلاین ، عزت​الله يوسفيان​ملا نماينده آمل در نطق امروز خود خطاب به منتقدان قوه قضاييه گفت: مگر صدها پرونده فساد مالي در دست بررسي نيست؟ مگر مفسديني چون فاضل خداداد و شهرام جزايري مجازات نشدند؟ پس چرا فقط از قوه قضاييه طلب مي​کنيد؟ وقت آن نرسيده که سيستم بانکي اصلاح شود؟

وی خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: آقای رئیس جمهور مگر قول اصلاح نظام بانکی را ندادید؟ پس چرا هر روز خبر بدی از نظام بانکی می شنویم؟

یکی دیگر از نمایندگان نیز در تذکرش از اینکه شورای نگهیان و قوه قضاییه با اعلام مبهم دست داشتن برخی نمایندگان در اختلاس سه هزار میلیاردی منجر به بدبینی مردم به کلیت مجلس شده​اند انتقاد کرد. این تذکر با پاسخ شهاب​الدین صدر نایب رئیس مجلس که در پایان جلسه امروز ریاست جلسه را بر عهده داشت، روبرو شد.

وی با بیان اینکه مجلس از ابتدا برخورد قاطع و محکمی در زمینه اختلاس مالی اخیر داشته است، خطاب به مسولان قوه قضاییه گفت: درخواست مجلس این است که با افراد در هر جایگاهی که باشند برخورد جدی شود.

سوء تفاهم موجود اين است که وقتي مي​گويند پنج نماينده درگير در اين پرونده بوده​اند، همه ۲۹۰ نفر نماينده زير سوال مي روند. از اين رو قوه قضاييه شفاف در اين زمينه اعلام موضع کند و اين نمايندگان را معرفي کند تا با آنها برخورد شود و مردم نيز در جريان قرار بگيرند.