کیهان: يكي از اقوام نزديك جواد توسليان در حاليكه از زورگويي هاي شيرين عبادي نسبت به همسرش بشدت خشمگين بود ، طي تماسي با يكي از خبرنگاران ما اظهار داشت: از آنجا كه پيش از اين خانم عبادي در محافل مختلف فتنه گران و ضد انقلاب و در ديدار با بسياري از ديپلمات هاي اروپايي و آمريكايي ، شوهرش را ممنوع الخروج و گروگان دولت ايران معرفي كرده بود ، لذا خروج توسليان از كشور موجب آشكار شدن دروغ بزرگ عبادي مي گرديد.

نامبرده افزوده است: شیرین عبادی پس از چند بار نهی جدی همسرش از سفر به خارج، وقتی به نتیجه نمی رسد، از فرزندانش برای منصرف کردن آقای توسلیان کمک می گیرد و در مرحله بعدی به تعدادی از بستگان متوسل می شود. اما وقتی که بطور غیرمنتظره ای از حضور توسلیان در خارج مطلع می شود، بشدت برآشفته شده و ضمن پرخاش و فحاشی های رکیک به همسرش از او می خواهد که لااقل به لندن نرود و هرچه سریعتر به ایران بازگردد. این درحالی است که آقای توسلیان قصد داشته به دیدار برادرش برود(برادری که مدت هاست ساکن لندن است و سالهاست که او را ندیده).
شایان ذکر است که شیرین عبادی از مقطع فتنه ۸۸ لندن نشین شده و نگران است که رفت و آمدهای آزادانه همسرش به لندن، او را نزد دیگر عوامل ضد انقلاب زیر سوال ببرد.
اين عضو خانواده توسليان اضافه كرد كه اگر شيرين عبادي همچنان از رفتن توسليان به لندن ممانعت به عمل بياورد يا اگر اين اظهارات را تكذيب كند ، اطلاعات ديگري در مورد او را افشا خواهد كرد.