به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، زهره الهیان شب گذشته در نشست تعدادی از اعضای جبهه متحد اصولگرایان با مردم شرق تهران در مسجد احمدیه نارمک با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب سال گذشته در نشست اندیشه های راهبردی مسئله زنان و خانواده را مسئله اول کشور عنوان کردند، گفت: دلیل اینکه رهبر معظم انقلاب می فرمایند خانواده و زنان مسئله درجه یک کشور هستند به دلیل تلاش فراوان و برنامه ریزی دشمنان برای متزلزل نشان دادن بنیاد خانواده در ایران است.

وی افزود: دشمنان در چند وقت اخیر شبکه های متعدد ماهواره ای را بهره برداری کردند تا بنیان خانواده را در ایران خراب کنند و حتی شاهدیم سریالهای فراوانی را در شبکه صهیونیستی خود تولید می کنند تا خیانت به همسر را عادی جلوه دهند.

الهیان با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی نقش محوری در بصیرت بخشی به خانواده ها دارد، گفت: یکی از معضلات جدی در جامعه که وقت زیادی در مجلس شورای اسلامی بر آن گذاشتیم اجرایی شدن طرح توسعه عفاف و حجاب بود که با تلاش زیاد در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید اما متاسفانه عزم جدی در دولت و وزرا برای اجرای آن وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: اگر نهادهای دولتی به قانون توسعه عفاف و حجاب عمل می کردند وضعیت فعلی جامعه این چنین نبود با این وجود نیروی انتظامی که یکی از موفق ترین دستگاهها در اجرای قانون عفاف و حجاب است مورد حمله برخی از سیاسیون قرار می گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه احمدی نژاد اراده ای برای اجرای قانون عفاف و حجاب ندارد گفت: با وجود اینکه مقوله فرهنگ در دولت اصلاحات مظلوم بود شاهدیم که در دولت دهم که داعیه اصولگرایی دارد مظلوم تر واقع شد و رگه های لیبرالیسم فرهنگی در دولت را شاهد هستیم.

همچنین در ادامه این نشست مجتبی رحماندوست، علی اصغر خانی ،محمدرضا باهنر، حجت الاسلام محسن کازرونی، ابراهیم انصاریان، حجت الاسلام مصباحی مقدم، پرویز سروری، محمد نبی حبیبی در سخنانی کوتاه براهمیت حضور پرشکوه مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس تاکید کردند.