به گزارش افکارنیوز،

علیرضا زاکانی با اشاره به آغاز به کار فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم گفت: فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی قبل از مجلس مسئولیت بزرگ زمینه سازی انتخاب هیئت رئیسه را بر عهده داشت و با توجه به تشکیل ساختار های مجلس فعالیت خود را آغاز کرد.

اخبار سیاسی- وی ادامه داد: اعضای فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی متشکل از  نمایندگان اکثریت مجلس یازدهم دور هم جمع شوند و پیرامون اساسنامه سپس انتخاب اعضای شورای مرکزی اقدام کنند.


بیشتر بخوانید:

 

واکنش علیرضا زاکانی به شایعه رانت دامادهایش+عکس


نماینده مردم قم در مجلس یازدهم بیان کرد: جلسه اول پیرامون اساسنامه خواهد بود و در صورت فرصت انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس یازدهم برگزار می شود.

وی در خصوص رویکرد فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم بیان کرد: رویکرد فراکسیون حرکت در مسیر تخصصی بر مبنای خدمت به مردم و تامین معیشت و زمینه سازی تولید ثروت همچنین توزیع مناسب و عادلانه آن در  سراسر کشور خواهد بود.

زاکانی تصریح کرد: فراکسیون به دنبال ایجاد شرایطی است که فساد را به عنوان یک امر فوری در دستور کار قرار دهد و بعد هم فرهنگ در کنار این فوریت دنبال کند.

وی عنوان کرد: آنچه که در پیام مقام معظم رهبری به مجلس یازدهم و سخنرانی بسیار مهم و اساسی ایشان در دیدار غیر حضور با نمایندگان آمده بود جزو اولویت ها و کارکردها فراکسیون اکثریت مجلس در جهت عبور از شرایط فعلی برای ایجاد تثبیت در حوزه اقتصاد و گره گشایی از زندگی مردم در حوزه اقتصادی و معیشتی فراکسیون خواهد بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس یازدهم با توجه به اقتضائات کشور پیشرفت ایران اسلامی را مد نظر قرار خواهد داد.