به گزارش افکارنیوز،

سفرای نروژ، اسلواکی و اکوادور در تهران امروز (یکشنبه) با حضور در محل وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با وزیر امور خارجه دیدار و خداحافظی کردند. سفیر جدید اسپانیا نیز رونوشت استوارنامه خود را تقدیم ظریف کرد.

اخبار سیاسی- بر اساس این گزارش، «لارس نوردروم» سفیر نروژ در جمهوری اسلامی ایران در خاتمه ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر امروز (یکشنبه) با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و خداحافظی کرد.

«لوبومیر گلیان» سفیر اسلواکی نیز دیگر سفیری بود که در پایان ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر امروز با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و خداحافظی کرد.

«خرمان آلخاندرو اورتگا آلمیدا» سفیر اکوادور در جمهوری اسلامی ایران نیز در پایان ماموریت خود در کشورمان بعد از ظهر امروز با ظریف دیدار و خداحافظی کرد.

«لوئیس فیلیپ فرناندز د لا پنا» سفیر جدید اسپانیا در کشورمان نیز بعدازظهر امروز در آغاز ماموریت خود با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و رونوشت استوارنامه خود را به محمدجواد ظریف تسلیم کرد.

پیش از این نیز «کارلوس آنتونیو ریکو د ا کوستا نوس» سفیر جدید پرتغال نیز در دیدار با ظریف رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرده بود.