به گزارش افکارنیوز،

چاک شومر، رهبر اقلیت دموکرات در سنای آمریکا، گفت دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهور این کشور تلاش دارد کاری کند که مردم به نتایج انتخابات این کشور شک کنند.

اخبار بین المللاو گفت: «هدف دونالد ترامپ آسیب رساندن به انتخابات است. او چنین چیزی را می‌خواهد و خودش هم در این خصوص صحبت کرده است. او محدودیتی نمی‌شناسد. او گستاخیِ نامحدود دارد. او می‌گوید می‌خواهد سرعت فعالیت‌های اداره پست را کاهش دهد، تا سبب آسیب رساندن به انتخابات شود و مردم در ارتباط با نتایج انتخابات به شک و تردید بیفتند. شاید او درباره این موضوع نگران است که ممکن است در انتخابات شکست بخورد.»

این سناتور آمریکایی با اشاره به بحران پستی این کشور افزود: اداره پست با کند کردن روند رأی‌گیری پستی در حال آسیب زدن به میلیون‌ها آمریکایی و میلیون‌ها شهروند در نیویورک است و این بدتر از بحران همه گیری ویروس کروناست. شمار زیادی از شهروندان در نیویورک برای دریافت داروهایشان به اداره پست متکی هستند. افراد سالخورده و همچنین افراد دارای بیماری‌های پیش زمینه‌ای وجود دارند که نمی‌توانند به داروخانه‌ها بروند. آن‌ها به اداره پست متکی هستند.

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در مطلبی نوشت پس از آنکه رئیس‌جمهور آمریکا مخالفت خود با رای‌گیری از طریق پست و افزایش بودجه این اداره را اعلام کرد، تحویل محموله‌های پستی در مناطق مختلف این کشور با تاخیر مواجه شده است.