به گزارش افکارنیوز،

امیر دریادار «حسین خانزادی» در پیامی به  امیر سرتیپ « امیر حاتمی » وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مناسبت روز صنعت دفاعی (۳۱ مرداد) اظهار داشت: این روز نشان از نقش راهبردی و منحصر به فرد تلاشگران عرصه خودکفایی در بالندگی و توسعه صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران دارد.

اخبار سیاسی- فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: صنایع دفاعی در حالی اوج شکوفایی و پویایی خود را تجربه می‌کند که تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی، نه‌تنها خللی در عزم پولادین بزرگ‌مردان این صنعت ایجاد نکرده، بلکه موجب خودباوری و خود اتکایی در دستیابی به دانش طراحی و تولید محصولات مدرن و پیشرفته نظامی و دفاعی در عرصه‌های مختلف فضایی، هوایی، زمینی و دریایی گردیده و جمهوری اسلامی ایران را به قدرت برتر منطقه‌ای تبدیل کرده است.

خانزادی تصریح کرد: امروز ملت بزرگوار ایران اسلامی اقتدار و امنیت خود را در نیروهای مسلح و متخصصان صنایع دفاعی کشور مشاهده می‌کنند که با تمام توان آماده دفاع همه جانبه از کشور عزیزمان می باشد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در این پیام توفیقات روز افزون و سرفرازی های بیشتر وزیر دفاع و همه مسئولان و کارکنان این وزارتخانه و صنایع وابسته را در سایه توجهات خاص حضرت ولی عصر عجل الله و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در ایفای مسئولیت بزرگی که در دفاع از کشور بر عهده دارند، خواستار شد.