به گزارش افکارنیوز،

دونالد ترامپ معتقد است انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ مهمترین انتخابات در تاریخ آمریکا خواهد بود.

اخبار بین الملل- رئیس جمهور آمریکا شب گذشته پس از اعلام رسمی نامزدی او از سوی حزب جمهوری خواه برای انتخابات سوم نوامبر، آن را مهمترین انتخابات تاریخ کشورش توصیف کرد.

ترامپ همچنین در ادامه تعریف و تمجید‌های همیشگی خود از عملکرد دولتش مدعی شد آمریکا از نظر اقتصادی تا پیش از همه گیری ویروس کرونا، که از آن با عنوان طاعون چینی یاد کرد، وضعیت بسیار خوبی داشته است. رئیس جمهور آمریکا همچنین مدعی شد که عملکرد کاخ سفید در مواجهه با ویروس کرونا بسیار خوب بوده است. همزمان جمعیتی که در گردهمایی جمهوری‌خواهان حضور داشتند، شعار «چهار سال دیگر» را سر دادند.

حزب جمهوری خواه آمریکا روز دوشنبه به طور رسمی اعلام کرد که دونالد ترامپ نامزد نهایی این حزب برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری این کشور در ماه نوامبر است. حمایت نمایندگان جمهوری‌خواه از رئیس جمهور کنونی، ترامپ را در آستانه ریاست جمهوری برای دومین دوره قرار داده است.

انتخاب او به عنوان نامزد نهایی جمهوری‌خواهان در حالی است که بر اساس نظرسنجی‌های اخیر، دونالد ترامپ از جو بایدن نامزد دموکرات‌ها در انتخابات پیش رو عقب است، هرچند که ترامپ نظرسنجی‌ها را جعلی خوانده و مدعی شده نتایج آن صحت ندارد.