به گزارش افکارنیوز،

 دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در چند توئیت شدیدا به خواهرزاده‌اش، مری ترامپ و کسان دیگری که کتاب‌های افشاگرانه درباره او و ریاست جمهوری‌اش منتشر کردند، حمله کرد و گفت، آنها برای اینکه اثرشان فروش برود مجبورند چیزهای بدی درباره وی بنویسند!

اخبار بین الملل- ترامپ در یکی از توئیت‌هایش نوشت: برای آنکه یک نفر بتواند کتابی درباره من بنویسد باید قبول کند کتابش تا بیشترین حد ممکن مطالب بدی درباره من داشته باشد، مطالبی که بیشترشان دروغ هستند. این مثل این می‌ماند که کسی بخواهد در سی.ان.ان یا ام.اس.دی.ان.سی شغلی به دست بیاورد، در حالی که می‌گوید "رئیس جمهور ترامپ عالی است". در این صورت شانس شما صفر است. اخبار دروغ!

ترامپ در ادامه توئیت‌هایش نوشت: حتی اگر این افراد جنگ‌طلبان احمقی همچون جان بولتون، افراد مدعی به عنوان فعال اجتماعی همچون باب وودوارد که هرگز چیز خوبی برای گفتن ندارد یا یک برادرزاده بی‌ثبات باشد که هم‌اکنون به درستی نادیده گرفته می‌شود و تمام عمرش مورد سرزنش و تمسخر واقع شده باشد؛ برادرزاده‌ای که هرگز حتی محبوب پدربزرگ دلسوز و بسیار مهربانش هم نبود.

مری ترامپ، برادرزاده ترامپ کتاب افشاگری را در ماه ژوئیه منتشر کرده و در آن عمویش را به "بی‌رحمی و بی‌کفایتی" و دارای گرایش به دروغگویی و تقلب متهم کرد. او چند روز پیش هم یک سری فایل صوتی از خواهر بزرگ دونالد ترامپ منتشر کرد که در آن وی علیه برادرش و دو فرزند وی یعنی اریک و ایوانکا بدگویی می‌کند.