به گزارش افکارنیوز،

منصور حقیقت‌پور نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم با اشاره به برقراری ارتباط سیاسی بین امارات و رژیم صهیونیستی گفت: امارات در این اقدام مرتکب یک اشتباه محاسباتی شد و باید بداند که انقلابیون منطقه و جبهه مقاومت این جرم امارات را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت.

اخبار سیاسی- وی افزود:‌امارات باید بداند آمریکا و رژیم صهیونیستی رفتنی هستند و مسئولان این کشور خواهند بود و مردم منطقه. 

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت: امارات در سراشیبی سقوط رژیم صهیونیستی سرنوشت خود را به سرنوشت این رژیم گره زد و باید بداند این اقدام هزینه زیادی را برایش به همراه خواهد داشت.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: این اقدام امارات خیانت به آرمان فلسطین است و در طول تاریخ آزادگان جهان به اراذل و اوباش حاکم بر این کشور به خاطر این اقدامشان لعن و نفرین خواهند فرستاد.

وی افزود: قطعا این اقدام امارات در ارتباطات دیگر کشورهای اسلامی با این کشور تاثیر خواهد گذاشت و شاهد محدودیت‌هایی در این روابط خواهیم بود.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت:‌همانطور که می‌بینیم ترکیه و پاکستان محدودیت‌هایی را در روابط خود با امارات ایجاد کرده‌اند و این محدودیت‌ها طبیعتا آثار سوء‌اقتصادی بسیاری برای امارات به همراه خواهد داشت.