به گزارش افکارنیوز،

دونالد ترامپ رسانه‌های آمریکایی را به دلیل طرح سوالات آسان از رقیب دموکرات خود مورد انتقاد قرار داد.

اخبار بین الملل- رئیس جمهور آمریکا روز جمعه در نشستی خبری اعلام کرد: رسانه‌ها به گونه‌ای از جو بایدن سوال می‌پرسند که گویی این سوالات برای یک کودک آماده شده است. من مصاحبه با جو بایدن خواب آلود را تماشا کردم. سوالات آن‌ها همانند (سوالات برای) یک کودک بودند. این سوالات برای یک کودک در نظر گرفته شد.

  رئیس جمهور آمریکا خطاب به خبرنگاران حاضر در کنفرانس مطبوعاتی گفت: نگاهی به سوالات او بیندازید. آن‌ها برای یک بزرگسال نبودند. هر کسی می‌تواند به این سوالات پاسخ دهد. صادقانه می‌گویم این ننگ آور است.

ترامپ مدتهاست که رسانه‌های آمریکا را به رفتار ناعادلانه در حمایت از بایدن متهم می‌کند. او روز جمعه گزارش اخیر نشریه آتلانتیک علیه خود را حقه‌ای رسانه‌ای برای ضربه زدن تعمدی به شانس او برای پیروزی مجدد در انتخابات ارزیابی کرد. در گزارش آتلانتیک ترامپ متهم به توهین به سربازان کشته شده آمریکا در جریان جنگ جهانی اول شده است.

بایدن به دلیل حضور کمتر در کنفرانس‌های خبری و کارزار انتخاباتی از سوی رقیب جمهوری خواه خود هدف انتقادات بسیار است. او روز پنج شنبه از لفظ جو هایدن (مخفی) برای خطاب کردن رقیب دموکرات خود بهره برد.