به گزارش افکارنیوز،

قرار است نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به همراه سایر هیئت‌ها از کشورهای  امارات و بحرین مهمان دونالد ترامپ در کاخ سفید باشند، تا توافق ادعایی صلح و در واقع خیانت به ملت فلسطین را به امضاء برسانند.

بنیامین نتانیاهو  طی پیامی در حساب توییتری خود نوشت: «این یک روز هیجان انگیز و تاریخی برای اسرائیل است.» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پیام توییتری خود افزود: «در مسیر امضای صلح برای صلح و صلح برای قدرت هستم!»

انتظار می‌رود تا ساعاتی دیگر طی نشستی چهارجانبه بین دونالد ترامپ، بنیامین نتانیاهو و هیئت‌هایی از امارات و بحرین، توافق ننگین عادی‌سازی روابط بین رژیم صهیونیستی و این دو کشور عربی واقع در شبه جزیره عربستان به امضاء برسد. زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که عمان کشور دیگری است که به توافق با نتانیاهو تن خواهد داد.

پیش از این هم گابی اشکنازی، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در پیامی توییتری از اقدامات رئیس‌جمهور آمریکا برای صلح میان کشورهای عربی و رژیم اشغالگر قدس تقدیر کرد و مدعی شد: «یک روز تاریخی برای اسرائیل، امارات، بحرین و کل منطقه در حال رقم‌خوردن است. از رئیس‌جمهور ترامپ برای نقش آفرینی در خلق واقعیتی جدید در خاورمیانه متشکریم.»