به گزارش افکارنیوز،

سفرای جدید عراق، نروژ و دانمارک بعدازظهر امروز (یکشنبه) در دیدار با محمد‌جواد ظریف رونوشت استوارنامه خود را تسلیم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران کردند. از سوی دیگر سفیر تونس در ایران نیز در پایان ماموریتش با حضور در محل وزارت امور خارجه با ظریف خداحافظی کرد.

*سفیر جدید عراق و ظریف

بر همین اساس، «نصیر عبدالمحسن عبدالله تکی» سفیر جدید جمهوری عراق در جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر امروز (یکشنبه) در دیدار با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.

*سفیر جدید نروژ و ظریف

به گزارش فارس، «سیگوالد تامین هاوگه» سفیر جدید نروژ در جمهوری اسلامی ایران نیز در دیدار امروز یکشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩٩  با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران رونوشت استوار نامه خود را تقدیم وی کرد.

«یسپر وار» سفیر جدید دانمارک در جمهوری اسلامی ایران نیز در آغاز ماموریت خود در کشورمان امروز یکشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩٩  با ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.

سفیر جمهوری تونس در کشورمان نیز در پایان ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر یکشنبه ٣٠ شهریور ١٣٩٩ با وزیر امور خارجه دیدار و خداحافظی کرد.