به گزارش افکارنیوز،

سردار حسین رحیمی  اظهار داشت: در پی تیراندازی سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو مسروقه به سمت تیم گشت پلیس راه خاش در دو روز گذشته و متواری شدن این افراد ،دستگیری این اشرار مسلح به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی  سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به حساسیت موضوع شب گذشته ماموران انتظامی شهرستان خاش با پایش‌های میدانی و اشراف اطلاعاتی، خودرو پژو این اشرار را که دارای سابقه سرقت بوده شناسایی و طی عملیاتی سه تن از سرنشینان آن را دستگیر کردند.

سردار رحیمی افزود: ماموران در ادامه این عملیات، سه تن دیگر از اعضای این باند شرارت را در حالی که با استفاده از دو دستگاه خودرو تویوتا و پژو 405 در محور خاش-ایرانشهر در حال تردد بودند،شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه این افراددارای سوابق کیفری بودند، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تخصصی کاراگاهان به تیراندازی به سمت گشت پلیس راه، راهبندی در محور "خاش-ایرانشهر"،تیراندازی به سمت یک باب مغازه و یک دستگاه خودرو سمند که منجر به مجروح شدن راننده آن شده بود،اعتراف کردند.

وی عنوان کرد: ماموران از این افراد دو قبضه سلاح کلاش و مقادیر متنابهی مهمات مربوطه را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور مقتدرانه در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که قانون شکنان و مخلان نظم عمومی ،خللی در امنیت استان وارد کنند.