به گزارش افکارنیوز،

غلامعلی رفعت به خبرنگار ما گفت: شب گذشته در ساعت ۲۲ تماسی با مرکز فوریت های پزشکی مبنی بر وقوع تصادف در شهرستان زهک در جاده روستایی شهرک محمد شاکرم گرفته شد که پس از تماس بلافاصله تیم امدادی اورژانس جهت امدادرسانی در محل حادثه حضور یافتند.

وی ادامه داد: تیم اورژانس در کمترین زمان ممکن و در فاصله پنج دقیقه پس از تماس در محل حادثه حاضر در حالیکه سه تن از مصدومان قبل از رسیدن نیروهای امدادی جان خود را از دست داده و تعداد دو تن دیگر از مصدومان را به بیمارستان سیدالشهدا(ع)زهک اعزام کردند.  عدم توجه به نکات ایمنی به ویژه نداشتن کلاه ایمنی و حتی نداشتن چراغ مناسب و عدم رعایت قوانین رانندگی از قبیل سرعت غیرمجاز در بیشتر مواقع بلای جان موتور سوران می شود که در این راستا شایسته است موتور سیکلت سواران با رعایت موارد فوق از جان خود و همراهانشان به شایستگی محافظت کنند.

در طی سال های اخیر فرهنگ سازی های مناسب و آموزش از طریق رسانه ها به منظور جلوگیری از حوادث خونین بار رانندگی اجرایی شد حتی در این راستا جریمه های نقدی بیشتری در نظر گرفته شد که با این روال خوشبختانه افراد بیشتری ملزم به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی شده اند.