به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: در پی آدم ربایی فردی ۲۶ ساله در یکی از خیابان های شهر زاهدان در تاریخ چهاردهم مهر ماه سال جاری، بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

 

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه آدم ربایان طی چند مرحله تماس تلفنی با خانواده فرد ربوده شده درخواست مبلغ ۲۷۰ میلیون تومان وجه نقد برای آزادی وی را داشتند، افزود: کارآگاهان پلیس با پایش های تخصصی خودروی پژو که با استفاده از آن آدم ربایی انجام شده بود، در یک عملیات غافلگیرانه یکی از آدم ربایان را دستگیر و خودرو را نیز توقیف کردند.

 

این مقام انتظامی به ادامه تحقیقات تخصصی پلیس اشاره کرد و گفت: ماموران در ادامه رسیدگی به این پرونده، عامل اصلی آدم ربایی را که پس از ارتکاب جرم به شهرستان پاکدشت متواری شده بود و با سه هویت جعلی، خود را از چشم ماموران مخفی کرده بود، شناسایی کردند و پس از هماهنگی با مراجع قضایی وی را در شهرستان پاکدشت دستگیر کردند.

 

این مقام انتظامی گفت: متهم در تحقیقات تخصصی اختلافات مالی را علت آدم ربایی دانست و ماموران نیز فرد ربوده شده را که در کوه‌های اطراف زاهدان نگهداری می شد آزاد کردند.