به گزارش افکارنیوز،

احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در راستای تشدید اقدامات انتظامی و برخورد جدی با سوداگران مرگ، در پی کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد جا به جایی و توزیع مواد مخدر، از محور " قصرقند به نیکشهر" دارند، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و پس از هماهنگی قضائی موفق به شناسایی این خودرو در یکی از محورهای ورودی شهرستان نیکشهر شده و دستور ایست صادر کردند، اما قاچاقچیان با بی توجهی اقدام به فرار و تیراندازی به سمت ماموران کردند که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز قاچاقچیان با بجا گذاشتن خودرو و با استفاده از ناهمواری‌های زمین متواری شدند.

طاهری ضمن تلاش برای دستگیری این قاچاقچیان، تصریح کرد: در بازرسی دقیق ماموران از این خودرو مقدار 410 کیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود،کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت‌های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.