به گزارش افکارنیوز،

در ساعت 18:45 عصر امروز برخورد چهار خودرو در محور داریون شیراز به مرکز پیام اورژانس 115 شیراز گزارش شد که بلافاصله 6 دستگاه آمبولانس به محل حادثه برای امدادرسانی به مصدومین اعزام شدند.

پس از عزیمت تیم‌های امدادی اورژانس به محل 8 تن پس از اقدامات درمانی به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شدند و 3 تن به دلیل شدت جراحات و آسیب‌های وارده در دم جان خود را از دست دادند. حال 5 تن از مصدومین وخیم اعلام شده است.

برخی به بهانه عصر تکنولوژی به دنبال کمرنگ کردن اصول انقلاب اسلامی هستند

به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس حجت‌الاسلام سید محمود وزیری در جمع کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس اظهار داشت: خمیر مایه اصلی استان فارس معنویت از نظر علمی، انقلابی، ترکیب جمعیتی از نظر کیفیت، وجود شعرا، عرفا، علما، ورودی و خروجی دانشگاه‌ها و مراکز علمی است که سبب برجسته شدن این استان در کشور شده است.

وی با اشاره  به روحیه انقلاب‌گری مورد نظر مقام معظم رهبری گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی باید با شرکت در جلسات و همایش‌های درون و برون سازمانی نشان‌دهنده و تثبیت‌کننده روح انقلابی‌گری باشد.

حجت‌الاسلام وزیری افزود: در داخل کشور جریان‌ها و گروه‌های مختلف تلاش می‌کنند با وجود نسل سوم و به بهانه همراهی با عصر تکنولوژی، مدرنیته و علم روز، انقلابی بودن و انقلابی ماندن را کمرنگ کنند.

وی با بیان اینکه علم، تکنولوژی و به روز بودن بد نیست، خاطر نشان کرد:  این مسائل باید بر اساس اصول اسلامی انجام شود ولی متاسفانه هدف جریان‌ها و گروه‌ها حذف کردن روحیه انقلابی از جامعه است.

حجت‌الاسلام وزیری تصریح کرد:  یکی از مهمترین بخش‌های اداری نظام اسلامی آن سازمانی است که کار تبلیغ دین را برعهده گرفته و سازمان تبلیغات اسلامی یکی از برترین بخش‌های نظام اسلامی در تبلیغ دین و معنویت است و باید هر آنچه  که زمینه‌ساز تبلیغ صحیح، نوین و به روز دین است، فراهم کند.

تولد نوزاد پسر با تلاش تکنسین‌های اورژانس مرودشت

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس درساعت 7:42صبح روز امروز در پی تماس تلفنی با مرکز پیام اورژانس مرودشت گزارشی از خانمی باردار در حال زایمان به این مرکز داده شد که بلافاصله آمبولانس پایگاه تخت جمشید به محل اعزام شد.

مادر باردار با وسیله شخصی درحال اعزام به بیمارستان بود که در محل نقش رستم آمبولانس به آن رسیده و بلافاصله ایشان را به درون آمبولانس منتقل شده و اقدامات حمایتی برای زایمان این مادر باردار توسط تکنسین‌های اورژانس شروع شده که با اقدامات به موقع آنها نوزاد پسر در آمبولانس به دنیا آمد.