به گزارش افکارنیوز،

 «هل‌استورم مارول» یک سریال تلویزیون اینترنتی آمریکایی روبه پخش است که پل زیبسوزسکی برای کمپانی «هولو» ساخته‌است، این سریال بر اساس ضدقهرمان‌های مارول کامیکس به نام‌های دایمون و ساتانا هل‌استورم است.

این سریال یک داستان مستقل در دنیای سینمایی مارول روایت می‌کند. این سریال توسط‌ای بی سی سیگناتور استودیوز و تلویزیون مارول تهیه شده‌است و زیبسوزسکی شورانر این سریال است.

تام آستن و سیدنی لمون به ترتیب به عنوان دایمون و آنا هل‌استورم، فرزندان یک قاتل سریالی قدرتمند هستند که بدترین انسان‌ها را شکار می‌کنند.

الیزابت مارول، رابرت ویزدم، جون کاریل، آریانا گورا و آلن یی از دیگر ستارگان می‌شوند. هولو هل‌استورم را در می ۲۰۱۹ سفارش تولید داد و رسماً اعلام شد که این سریال اولین سریال در فراچانیز «ماجراجویی به درون ترس» مارول است. فیلمبرداری سریال از اکتبر ۲۰۱۹ در ونکوور آغاز شد و در مارس ۲۰۲۰ پایان یافت. در دسامبر ۲۰۱۹ زمانی که مارول استودیوز شرکت مادر تلویزیون مارول انتخاب شد، نظارت براین سریال نیز بر آن شرکت منتقل شد.

تام آستن و سیدنی لمون ستارگان سریال درنقش‌های دایمون و آنا هل‌استورم هستند، الیزابت مارول درنقش مادرشان ویکتوریا، رابرت ویزدم درنقش سرپرست، جون کاریل درنقش دکتر لوئیس هیستینگز، آریانا گوئرا درنقش گابریلا روستی و آلن یی درنقش کریس ین از بازیگران این سریال هستند.

تولید این سریال در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۱۹ در ونکوور، با عنوان کاری فال‌ها آغاز شد. انتظار می‌رود فیلمبرداری تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ ادامه یابد. هولو و مارول هر دو سریال هل‌استورم و یک سریال روح سوار در مه ۲۰۱۹ اعلام کردند و از آن‌ها به عنوان سنگ بنای «روح انتقام» یاد کردند و قصد داشتند که آن‌ها با روشی مشابه با سریال‌های تلویزیونی نتفلیکس مارول به هم پیوسته شوند.