به گزارش افکارنیوز،

 نخستین پوستر از نسخه تازه فیلم سینمایی «دنیای ژوراسیک» منتشر شد. این فیلم به تازگی به دلیل شیوع کرونا با تعویق در اکران روبرو شده است.

با وجود اینکه سازندگان و کارگردان فیلم سینمایی «دنیای ژوراسیک» اصرار داشتند با ادامه فیلمبرداری و اتمام آن، این فیلم را برای اکران در سال جاری میلادی آماده کنند، اما کمپانی «یونیورسال» اکران این فیلم را به دهم ماه ژوییه سال ۲۰۲۲ تغییر داد.

طی ماه‌های گذشته با اوج گیری شیوع بیماری کرونا در سراسر جهان اکثریت پروژه های مهم هالیوودی متوقف شد و تمامی آثار در شرف اکران نیز پخش خود را تعویق انداختند، هرچند هنوز زمان دقیقی از بازگشایی رسمی سینماهای هالیوود در دست نیست اما شروع تولید پروژه های مهم می‌تواند نویدبخش بازگشت سینما به روال قبل باشد. 

فیلم سینمایی « دنیای ژوراسیک » نزدیک به دو ماه است که با وجود تشدید کرونا در جهان همچنان به فیلمبرداری خود ادامه می دهد، این اقدام تاکنون با مخارج سنگینی برای سازندگان این فیلم روبرو بوده است، این اتفاق تاکنون هزینه ای معادل نه میلیون دلار به همراه داشته و باعث شده تا تمامی عوامل در یک هتل مجزا مستقر شوند.

پوستر فیلم «دنیای ژوراسیک» منتشر شد/////////////////////یکشنبه

کریس پرت در نقش اوون گریدی، برایس دالاس هاوارد در نقش کلیر دارنینگ، سم نیل در نقش دکتر آلن گرانت، لورا درن در نقش الی ساتلر، جف گلدبلوم در نقش ایان مالکوم، دنیلا پیندا در نقش زیا رودریگوئز، جاستیس اسمیت در نقش فرانکلین وب، جیک جانسون در نقش لوری کورترس و عمر سی در نقش بری از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

کریس پرت در نقش اوون گریدی بار دیگر به دنبال موفقیت‌های دو نسخه قبلی این فیلم در گیشه است، پرت سال گذشته انیمیشن موفق «به پیش» را در گیشه داشت، اثری که در صورت برگزاری اسکار از شانس‌های آکادمی به حساب می‌آید.

ترورو در مصاحبه‌ای طی اکران نسخه دوم فیلم در پاریس اعلام کرد که: فیلم سینمایی Jurassic Park باید بتواند مانند مجموعهٔ Star Wars باشد که چندین کارگردان مخلتف توانایی ادامه دادن راه کارگردان قبلی را داشته باشند و چیز بسیار متفاوت و جالبی خلق کنند.

بعد از حضور موفق جهان ژوراسیک و فروش ۱٫۵ میلیارد دلاری در سینمای جهان، کالین ترورو ساخت قسمت نهم از مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» را بر عهده گرفت.