به گزارش افکارنیوز،

با گذشت بیش از یک سال از اکران فیلم سینمایی « روز و روزگاری در هالیوود » هنوز شانون لی دختر بروس لی، نسبت به تارانتینو احساس ناخوشایندی دارد و معتقد است فیلم تارانتینو باعث ایجاد تفکرات و گمان‌های منفی راجع به پدرش شده است.

شانون لی در مصاحبه‌ای جدید با چاینا مورنینگ پست که در مورد کتابش بود، می‌گویدبا وجود انتقاد‌هایی که از تارانتینو کرد، او هیچگاه با با شارون لی تماس نگرفته و این موضوع باعث ناامیدی او شده و نشان از عدم مسئولیت پذیری تارانتینو در به تصویر کشیدن بروس لی دارد.

او گفت: جای تاسف دارد چرا که او روایت داستان را از جایی شروع کرد که عده‌ای از مردم با خود می‌گویند بروس لی یک احمق بود. هر کسی در زندگی می‌تواند در لحظاتی آدم درستی نباشد. من میتوانم مغرور و یا عصابی باشم اما این ویژگی عمومی من نیست. پدر من بسیار پرشور و سخت کوش بود.

شانون لی ادامه داد: پدر من میتوانست گاهی عصبانی باشد، اما این به آن معنا نیست که بگردد و بقیه را به مبارزه دعوت کند. او هرگز اینطور رفتار نمی‌کرد.

در «روز و روزگاری در هالیوود» شخصیت کلیف بوث با بازی برد پیت به تصویر کشیده می‌شود که توسط بروس لی به چالش کشیده می‌شود و در این مبارزه، بروس لی توسط این شخصیت به طرف یک اتومبیل پرتاب می‌شود. شانون لی سال گذشته تارانتینو را به خاطر مغرور جلوه دادن پدرش، محکوم کرده بود. بنا به درخواست لی، فیلم تارانتینو در چین اکران نشد.

شانون لی در پایان گفت: راه‌های زیادی وجود داشت که تارانتینو شخصیت کلیف بوث را جذاب نشان دهد. اما تارانتینو همانگونه با پدرش رفتار کرده است که هالیوود "سفید" با او در زمانی که زنده بود رفتار کرد.