به گزارش افکار به نقل از باشگاه خبرنگاران، ورود تلفن های هوشمند به بازار تلفن های همراه در جهان یک انقلاب واقعی در این صنعت به حساب میاید و باعث شده است تا تلفن های همراه با این خصایص هر چه بیشتر در بازار طرفدار پیدا کنند. اما نکته مهم در مورد این وسایل قیمت آنها است که تا حدودی بالا بوده و باعث شده است تا هر کسی نتواند این گونه از تلفن های همراه را خریداری کند. این مسئله باعث شده است تا شرکت های سازنده تلفن همراه در جهان به سمت تولید گوشی های تلفن همراه هوشمند با قیمت کم بروند. در این مطلب قصد داریم تا شما را ۵ تلفن همراه هوشمند با بهایی کمتر از ۱۰۰ دلار در بازار جهانی آشنا کنیم.

نوکیا Lumia ۷۱۰

شرکت نوکیا در اقدامی جالب توجه سری " Lumia ۷۱۰ " را با قیمتی در حدود ۵۰ دلار در بازار ایالات متحده به بازار عرضه کرده است. این گوشی تلفن همراه اولین تلفن همراه با سیستم عامل ویندوز در بازار آمریکا است و از سیستم ویندوز موبایل ۷.۵ بهره می برد. کیفیت خوب عکس برداری و قابلیت فیلم برداری با فرمت " HD " با وضوح ۷۲۰ پیکسل از دیگر مشخصه های این گوشی تلفن همراه است.

سامسونگ Exhibit II ۴G

شرکت سامسونگ نیز برای عقب نماندن در این رقابت یک مدل تلفن همراه هوشمند تحت سیستم عامل اندروید با یک دوربین در بخش جلوی گوشی به همراه یک دوربین ۳ مگاپیکسل، صفحه نمایشی ۳.۷ اینچی و سیستم جی پی اس به بازار عرضه شده است. صفحه نمایشی این گوشی توانایی شناسایی و ترکیب و در عین حال تفکیک ۱۶ میلیون رنگ را نیز دارد. این تلفن همراه با قیمت ۵۰ دلار به بازار جهانی عرضه شده است.

Pantech Burst

این تلفن همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید از یک ترکیب رنگ زیبای قرمز و تیتانیومی استفاده می کند که نمای زیبایی را به آن بخشیده است. این تلفن همراه ۵۰ دلاری دارای یک صفحه نمایش ۴ اینچی، یک پردازنده ۱.۵ گیگا هرتزی و همچنین یک دوربین ۵ مگاپیکسلی است. این گوشی تلفن همراه از توانایی مناسبی برای جستجو در شبکه اینترنت نیز برخوردار است.

سامسونگ Focus Flash

یک تلفن همراه دیگر با قیمتی در حدود ۵۰ دلار از شرکت سامسونگ که می تواند خریداران زیادی را به خود جذب کند. این تلفن همراه با یک صفحه نمایشی ۳.۷ اینچی به همراه یک پردازنده ۱.۴ گیگاهرتزی به بازار عرضه شده است. این تلفن همراه با سیستم عامل ویندوز موبایل ۷.۵ و با قیمتی در حدود ۵۰ دلار به بازار عرضه شده است.

این تلفن همراه با یک صفحه نمایش ۴ اینچی و با سیستم عامل انروید به بازار عرضه شده است و همچنین قابلیت تفکیک ۲۶۲ هزار رنگ از یکدیگر را نیز دارد. این گوشی تلفن همراه با قیمتی در حوالی ۵۰ دلار با قابلیت فیلم برداری با کیفیت "HD" و وضوح ۷۲۰ پیکسل به همراه یک پردازش گر ۱ گیگاهرتزی به بازار عرضه شده است.