مجموعه پوستر فیلم سینمایی «ما رینی دکمه سیاه» آخرین فیلم «چادویک بوزمن» بازیگر فقید سینمای هالیوود منتشر شد، این فیلم اکران بین المللی خود در سینماهای هالیوود را از هجدهم ماه دسامبر سال جاری میلادی آغاز خواهد کرد.

به تازگی نخستین تصاویر این فیلم با حضور «چادویک بوزمن» منتشر شده است، این فیلم که اقتباسی از نمایش‌نامه‌ «ما رینی دکمه سیاه» نوشته‌ آگوست ویلسون (است توسط جورج سی. ولف (George C. Wolfe) کارگردانی می‌شود.

 

وایولا دیویس نقش اصلی آن را بر عهده خواهد داشت و چادویک بوزمن نقش یکی از اعضای یک گروه موسیقی را ایفا می‌کند.  این عنوان حول یک جلسه‌ی ضبط در شیکاگو جریان دارد که توسط مادر سبک بلوز تدارک دیده شده است و وسیله‌ای برای یک بحث بزرگ‌تر حول نژاد و جامعه می‌شود.

گلین تورمن، کولمن دومینگوو مایکل پاتس دیگر بازیگران این فیلم که دنزل واشنگتن و تاد بلک تهیه‌کنندگان آن هستند را تشکیل می‌دهند.

چادویک بوزمن بازیگر نقش بلک پنتر در دنیای سینمایی مارول که نامزد و برنده‌ جوایز سینمایی متعددی بود، ماه پیش پس از ۴سال مبارزه با بیماری سرطان از دنیا رفت. چادویک بوزمان اخیرا در فیلم اسپایک لی «۵ هم‌خون» ایفای نقش کرده بود.