به گزارش افکار نیوز به نقل از نمک نیوز، شاید عجیب و باور نکردنی باشد اما واقعیت دارد که بسیاری از مردان کل مدت سال را چشمانتظار فرارسیدن روز زن بوده و سعی میکنند یک روز خاطرهانگیز و ماندگار را برای همسر و شریک زندگی خود خلق کنند.

در این میان هستند مردانی که با بهترین شیوه‌های ممکن، عشق خود را به همسرشان نشان داده و با همه وجود برای اثبات آن، خود را به آب ‌و آتش می‌زنند.

البته کم نیستند بانوانی که این ابراز عشق و علاقه را برنتابیده و برخوردهای غیرقابل توجیه با شوهر خودشان می‌کنند که درجای خود باید مورد موشکافی قرار گرفته و این رفتار برخی بانوان محترمه، کلاً آسیب‌شناسی و عیب‌یابی شود.

یکی از روش‌های تبریک روز زن به همسرتان این است که بهترن، ارزشمندترین، شاعرانه‌ترین و خلاصه همه‌چی‌ترین هدیه را برای وی بگیرید تا بتواند هم از آن لذت ببرد، هم به دوستان و آشنایان و فامیل و همسایه و دیگران نشان داده و کلی پز بدهد که: «ببینید شوهرم برای روز زن چی هدیه واسم خریده!».

همیشه ‌مناسب‌ترین هدیه‌ها، گران‌ترین آنها نیستند. گاهی بعضی هدیه‌ها علیرغم سادگی، آنچنان اثر عمیقی روی همسرتان می‍گذارد که وی هرگز این لطف شما را از یاد و خاطر مبارک خویش نخواهد برد و تا آخر عمر از شما جهت تهیه آن تشکرات مبسوط خواهد کرد!

جوانی کردن از اساس بد نیست و کارشناسان مربوطه نیز همیشه معتقدند که خوب است زوج‌ها در سنین مختلف و در سال‌های گوناگون زندگی مشترک خویش، به بهانه‌های جورواجور اقدام به یادآوری خاطرات ایام جوانی و دوران پرشور و نشاط نامزدی کنند.

تحقیقات نشان داده که این کار اثر عجیب و غریبی در کسب رضایت خانم‌ها از شوهران داشته و موجبات تحکیم هرچه شدیدتر بینان خانواده را به نحو بی‌مانندی فراهم می‌کند.

البته اینکه شما چطوری جوانی کرده‌اید یا چه‌مدلی با خانم‌تان آشنا شده و دوران نامزدی را طی چه شرایطی گذرانده‌اید، خودش مثنوی هفتاد من کاغذ بوده و شرایطش به ما ربطی ندارد! فقط یادتان باشد محض جلوگیری از آبروریزی، بعضی از اعمال و رفتار گذشته خود را بازسازی نفرمایید.

البته در زندگی از ما بهتران و آنها که احتیاجی به دریافت یارانه و چشم‌انتظاری برای رسیدن سر برج ندارند، گاهی مرسوم است که به‌افتخار همسرشان در مناسبت‌های متفاوت، بساط بزن ‌و بکوب و شادی و اینها را فراهم می‌کنند تا آن‌ر‌وز برای همیشه در خاطر او ماندگار شود.

اینکه چه کسانی و چطوری به این مهمانی دعوت می‌شوند، امری جداگانه است که بررسی کردنش در این مقال نگنجیده و یک موضوع خیلی پیچیده و خفنی می‌باشد! لذا بهتر است به جزئیاتش کار نداشته باشیم!