شهرزاد کمال زاده پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری و اجرا گفت: نوروز امسال در دو برنامه « تهران گرد » و « هفتاد و هفت » به عنوان مجری حضور داشتم، پیشتر سابقه اجرا را داشته ام و این موضوع برایم تازگی ندارد، اما برنامه تهران گرد به واسطه زنده بودن و فضای مسابقه‌ای خود برای من تجربه‌ای متفاوت و سخت بود که تاکنون آن را لمس نکرده بودم.

***«گاندو ۲» با استقبال خوبی روبرو شده

وی پیرامون حضور در سریال تلویزیونی « گاندو 2 » ابراز کرد: در حال حاضر فصل دوم سریال گاندو را روی آنتن تلویزیون دارم که خوشبختانه با استقبال خوبی روبرو شده است، البته فعلا ترجیح می دهم تا پایان سریال در مورد گاندو صحبتی نکنم و بگذارم وقتی که اثر در ذهن مخاطب ته نشین شد صحبت کنم.

***تمام پروتکل‌های بهداشتی در «گاندو ۲» رعایت شد

بازیگر سریال «گاندو» درباره تجربه فعالیت در دوران کرونا تاکید کرد: طبیعتا کار در شرایط کرونایی آسان نیست، این تجربه‌ای بسیار سخت است، اما ما تمام تلاشمان را انجام دادیم که تمامی پروتکل‌ها رعایت شوند، همیشه از بازیگران و عوامل گاندو تست کرونا گرفته می‌شد و همیشه سر صحنه پزشک حضور داشت تا بتوانند شرایط سلامتی عوامل را مورد ارزیابی قرار دهند. به هر صورت نمی‌توان تولید را متوقف کرد، اما می‌توان با رعایت بهداشت به کار‌ها ادامه داد.

وی درباره وضعیت سینما و تئاتر در سال جاری افزود: تا آنجا که می‌دانم سینما و تئاتر این روز‌ها با حفظ کامل پروتکل‌های بهداشتی به کارشان ادامه می‌دهند، هرچند مخاطبان زیادی وجود ندارند، اما همین ادامه فعالیت مثبت است. از سویی اکران آثار سینمایی و گا‌ها تئاتر در فضای مجازی هم خوب بوده و تا حدی توانسته خلاء تعطیلی سالن‌ها را جبران کند.

***امیدوارم سریعتر کرونا ریشه کن شود

این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: قطعا مسئولین بهداشتی و فرهنگی کشور راهکار‌های خاصی را برای حفظ سلامت مردم و از سویی ادامه فعالیت مراکز هنری در نظر گرفته اند، اما شخصا امیدوارم که سریعتر بیماری ریشه کن شود و ما هم شاهد بازگشت شرایط عادی در سینما‌ها باشیم.

وی درباره فعالیت سینمایی خود در سال گذشته اضافه کرد: سال گذشته اکران فیلم سینمایی «اولین امضا برای رعنا» را پشت سر گذاشتم، به طور کلی سعی می‌کنم سالی یک کار در سینما داشته باشم، اما همان یک کار قابل دفاع و خوب باشد.

کمالزاده درباره کمرنگ بودن خود در سینما افزود: هیچ وقت به تعداد آثار نگاه نمی‌کنم، هیچ انتظاری هم از کسی و یا خود سینما ندارم، هیچکس به من دینی ندارد که بخواهم بگویم باید در سینما این کار را انجام دهم یا نه. شخصا ترجیح می‌دهم کار خوب را قبول کنم، زیاد به مدیوم آن اثر فکر نمی‌کنم، حال ممکن است آن اثر خوب در شبکه نمایش خانگی، سینما، تئاتر و یا تلویزیون باشد.

***امسال قطعا از همیشه کمتر کار خواهم کرد

وی در همین رابطه تصریح کرد: بعد از سالی که گذشت ترجیح می‌دهم در لحظه زندگی کنم، برای هیچ چیز از پیش برنامه ریزی نکرده و یا کاری را از پیش قطعی شده ندانم، قطعا از همیشه کمتر کار خواهم کرد، اما دوست دارم در کار‌های با کیفیت بازی کنم.

کمال زاده خاطرنشان کرد: سال گذشته به ما نشان داد که هیچ چیز قطعی نیست و ممکن است یک بیماری همه برنامه‌های زندگی را به هم بریزد، پس سعی می‌کنم در هر کاری که در لحظه به من پیشنهاد می‌شود زیست کنم و سعی کنم بهترینم را در آن کاراکتر ارائه دهم، برنامه کاری من برای سل ۱۴۰۰ همین است.