برنامه "زندگی پس از زندگی" شبکه چهار در ماه رمضان امسال با استقبال زیادی مواجه شده است.

این برنامه سال گذشته از شبکه چهار پخش شد و توانست در تجربه جدیدی از برنامه‌سازی، به بررسی وقایع و اتفاقات پس از مرگ از زبان افرادی بپردازد که آن را حس و درک کرده و دوباره به زندگی بازگشته‌اند.

امروز در سازمان صدا و سیما نشستی مجازی در ساختمان روابط عمومی و با حضور  عباس موزون تهیه‌کننده و مجری برنامه، امین نوروزی مدیر گروه ادب و هنر شبکه چهار و دیگر عوامل برگزار شد. اما از حضور مسعود معینی‌پور مدیر شبکه 4 سیما که قرار بود در نشست حاضر شود، خبری نبود. 

عباس موزون در این نشست با اشاره به اینکه می‌گویند تجربه درباره حجاب بیاور، گفت:  بسیاری می‌گویند تجربیات پس از مرگ مثلاً درباره زکات یا حجاب باشد، یا منفی یا مثبت باشد. در حالی که این‌طوری نیست و در اختیار ما نیست. ممکن است در فصل سوم، همه تجربیات مثبت یا همگی منفی باشد. این در اختیار ما نیست.

مدیر گروه ادب و هنر شبکه 4 درباره پخش این برنامه در طول سال گفت: در شبکه صحبت شده و تصمیم گرفته شده که این برنامه به ماه رمضان اختصاص داشته باشد. خود من هم همین‌طور فکر می‌کنم. از مدیر شبکه درخواست می‌کنم که یک بحث تخصصی و کارشناسی هم علاوه بر برنامه، ایجاد شود که شبهه‌های معرفتی و اعتقادی پاسخ داده شود تا مردم را بیشتر همراه کند. الان بخشی از جامعه نخبگانی همراهی نمی‌کند. باید ظرفیت فکری ایجاد شود که یکسری حرف‌های جدید زده شود.

وی افزود: برنامه به جهت اجرایی و تولیدی هم کار سنگینی است. به خاطر این که کیفیت حفظ شود و عیار آن بیشتر شود، نیاز به زمان دارد. همین الان کار برای فصل سوم برنامه شروع شده است.