شبکه نمایش هفته پیش رو در بخش صحنه گران به مرور آثار امین حیایی بازیگر کشورمان می‌پردازد. فیلم‌های خانوادگی ساعت ۱۹ از دیگر برنامه‌های این شبکه در هفته آینده خواهد بود.

امین حیایی مهمان این هفته شبکه نمایش می‌شود

ساعت ۱۳:

فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۵ تا ۲۱ آبان پخش خواهد شد؛ «رهایی»، «روزی که مینا گم شد»، «شرخر»، «سجاده»، «جایزه برای بازنده ها»، «از یاد رفته»، «فرزند خوانده» نام فیلم‌های این بخش است.

ساعت ۱۹:

فیلم‌های منتخب خانوادگی که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم‌ها خواهد بود؛ «خدا نگهدار مادر»، «گذر از اندوه»، «یک ببر»، «فهرست آرزوها»، «زمانی برای رویا نیست»، «انگشتری یاقوت»، «درباره اشمیت».

ساعت ۲۱:

امین حیایی متولد ۱۳۴۹ تهران از بازیگرانی است که در سینما و تلویزیون موفق بوده است. از سریال‌های «روزگار جوانی» گرفته تا فیلم‌هایی مانند «اخراجی ها»، «شب» و «شعله ور». حیایی برای بازی در فیلم «شب» موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر از جشنواره فیلم فجر شده است.

فیلم‌های منتخب این بازیگر که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهند شد، شامل این فیلم‌ها است؛ «مزاحم»، «شعله ور»، «رژیم طلایی»، «رز زرد»، «دست های آلوده»، «زن ها فرشته اند» و «جانان».

ساعت ۲۳:

فیلم‌های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که فیلم‌های جذاب است شامل این فیلم هاست: «بانکدار»، «یدک کش شماره ۲۲»، «آرزوی مرگ»، «خارج از دید»، «در دل جنگل»، «گانگستر، پلیس، ابلیس» و «شعبده باز».

ساعت ۱ بامداد:

منتخب فیلم‌های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش «اگر زنده‌ای شلیک کن»، «آرواره ها» «قلب اژدها»، «جرمیا جانسون»، «عملیات سحرگاهی»، «نمک حلال» و «مردی از لارامی» هستند.