برنامه گفت‌وگو محور « رخ به رخ » در بیستمین قسمت از فصل دوم خود که سه‌شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه روانه آنتن می‌شود میزبان مجید نامجو مطلق بازیکن سابق تیم ملی و مربی فوتبال خواهد بود.

در این قسمت از «رخ به رخ» امیرعلی دانایی مقابل یکی از تکنیکی‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران گفت‌وگویی را پی می‌گیرد که فوتبال، عشق به زندگی و نکات ویژه‌ای از زندگی حرفه‌ای و شخصیِ شماره هفت به یاد ماندنی تیم استقلال، آن را دیدنی و شنیدنی کرده است.

این مربی فوتبال سابقه عضویت در باشگاه‌های استقلال ،تهران، پاس، کشاورز و  پرسپولیس  را در کارنامه دارد. نامجو مطلق یکی از تکنیکی‌ترین و فنی‌ترین فوتبالیست‌های ایرانی به شمار می‌رود که سال‌ها در استقلال و تیم ملی بازی کرد و همراه با تیم استقلال قهرمان جام باشگاه‌های آسیا و همراه تیم ملی به مقام قهرمانی بازی‌های آسیایی رسید.

در برنامه «رخ به رخ» سوالات با هدف نزدیک شدن به بخش‌های عمیق‌تر شخصیت مخاطب طراحی شده و با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد مهمانان، هر برنامه حال و هوایی ویژه می‌یابد. درون‌نگاری و روانکاوی اصلی‌ترین خاصیت این برنامه است.

«رخ به رخ» برنامه‌ای از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه‌کنندگی مهدی بابایی، کارگردانی احسان لهراسبی و نگارش یاسر حقیقی پور است که در ایام ماه مبارک هر شب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

رخ به رخ میزبان پیشکسوت فوتبال ایران می‌شود