نسخه سینمایی پویانمایی « سلام بر ابراهیم » با کیفیت ۴K در مرکز پویانمایی صبا آماده شد؛ این انیمیشن درباره شهید ابراهیم هادی ملقب به «علمدار کمیل» است و سلحشوری‌ها و رشادت‌های این سرباز امام (ره) را روایت می‌کند.

محمد رحیم لیوانی گفت: مجموعه صبا در حوزه تاریخ معاصر و دفاع مقدس انیمیشن‌های زیادی را تولید کرده و جدیدترین آن با عنوان «سلام بر ابراهیم» بوده که درباره شهید هادی است و به مدد الهی و تلاش دست اندرکاران، اثر بسیار فاخر و ارزشمندی از آب درآمده است.

به گفته او،  شهید ابراهیم هادی می‌تواند الگوی مناسبی برای جوانان و نوجوانان باشد و برشی از زندگی دلاورمردی‌های رزمندگان دفاع مقدس را روایت می‌کند.ناگفته‌هایی از زندگی این شهید وجود دارد که هم اکنون در قاب تصویر به نمایش درآمده و به پویانمایی «سلام بر ابراهیم» رنگ و بوی بکر بودن داده است. پس از اکران نسخه سینمایی، فصل اول این مجموعه ۱۰۰ قسمتی از شبکه‌های سیما نیز روی آنتن خواهد رفت.

اسدالله دیانتی، تهیه کننده این پویانمایی هم درباره این مجموعه گفت: این پویانمایی به چهارفصل تقسیم شده است. فصل کودکی تا سن نوجوانی، نوجوانی تا انقلاب و تحولاتی که از نظر شخصیتی برای شهید ابراهیم پیش آمده، وقایع انقلاب که در جبهه غرب برای وی رخ داده و در نهایت از انتهای فصل سوم تا پایان فصل آخر، رویداد‌هایی که در جبهه جنوب و کانال کمیل رخ داده، بازگو می‌شود.

همچنین اسماعیل یوسفی کارگردان پویانمایی «سلام بر ابراهیم» درباره این اثر می‌گوید: کل این پروژه در کشور تولید شده و با کیفیت ۴K پخش می‌شود. این پویانمایی سه بعدی در ۱۰۰ قسمت مهمان سیما می‌شود و از دل این مجموعه نخستین پویانمایی ۴K سینمایی هم تولید شده است.

نسخه سینمایی پویانمایی «سلام بر ابراهیم» آماده شد

طبق آمار انتشار کتاب «سلام بر ابراهیم» با استقبال علاقه‌مندان کتاب مواجه شده و این اثر جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه دفاع مقدس است.

شهید ابراهیم هادی ملقب به «علمدار کمیل» در اول اردیبهشت سال ۱۳۳۶ در میدان خراسان شهر تهران دیده به جهان گشود.حضور در هیئت جوانان وحدت اسلامی و همراهی و شاگردی استادی نظیر علامه محمد تقی جعفری بسیار در رشد شخصیتی ابراهیم موثر بود.