«هفت» از شبکه سه به نمایش رفت

محسن برمهانی ، معاون سیما در گفت‌وگو با رادیونمایش اعلام کرده: «« هفت » به خاستگاه اصلی که شبکه نمایش است می‌رود. به شکل ویژه در شبکه نمایش و از این پس در سال‌های آتی در همین شبکه تولید خواهد شد.»

معاون سیما درباره اینکه مجری برنامه چه کسی است و نسبت به قبل با چه تغییرات ساختاری و محتوایی روبه‌رو خواهد بود صحبتی به میان نیاورده است. پیش از انتقال برنامه «هفت» به شبکه نمایش، این شبکه برنامه سینمایی «سینمایش» را روی آنتن می‌برد.

برمهانی همچنین گفته که علاوه بر برنامه «هفت» برنامه سینمایی دیگری هم به صورت شبانه در ایام جشنواره پخش خواهد شد. او نامی از برنامه به میان نیاورده و حتی نگفته که قرار است در کدام شبکه پخش شود اما به نظر می‌رسد منظور  از این برنامه شبانه، «سینما دو» باشد. ویژه برنامه‌ای تک قسمتی از این برنامه بعد از جشنواره «کن» به منظوربررسی حاشیه‌های حضور فیلم «عنکبوت مقدس» در این رویداد سینمایی با اجرای بهروز افخمی روی آنتن رفت.

«هفت» از شبکه سه به نمایش رفت

پخش برنامه «هفت» از سال 1388 از شبکه سه شروع شد و سال‌های مختلف با اجرای مجریانی از جمله فریدون جیرانی، محمود گبرلو، بهروز افخمی، محمدحسین لطیفی و رضا رشیدپور روی آنتن رفت. حالا باید دید در دوره جدید قرار است چه کسی اجرای آن را به عهده بگیرد.

هفت در سال‌های اخیر به تهیه‌کنندگی مجتبی امینی که در حال حاضر دبیری چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر را بر عهده دارد روی آنتن می‌رفت.