فروش سینما ایران در آخرین هفته دی ماه | ملاقات خصوصی از بخارست سبقت می‌گیرد‌؟

سینمای ایران این هفته در مجموع شش میلیارد و ۷۷۵ میلیون و ۹۶۳ هزار مخاطب داشت که این مقدار نسبت به هفته‌های گذشته روند نزولی داشته است.

فیلم کمدی « بخارست » به تهیه‌کنندگی علی طلوعی و کارگردانی مسعود اطیابی از ۲۴ آبان ماه در سینما‌های سراسر کشور درحال اکران است. «بخارست» این هفته با فروش ۸۱ هزار بلیت به ارزش دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و فروش کل ۲۲ میلیارد و ۱۰۱ میلیون و ۴۳۹ هزار و ۹۵۰ تومان در صدر جدول فروش سینما‌ها قرار گرفته است.

فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس و تهیه‌کنندگی امیر بنان در سومین هفته از اکران خود توانست با فروش ۶۱ هزار قطعه بلیت به ارزش دو میلیارد و نه میلیون تومان در رتبه دوم فروش سینما‌ها قرار گیرد.

«چپ راست» فیلمی به کارگردانی حامد محمدی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی در ۲۱ دی ماه در سینماها اکران شد و این هفته با فروش ۴۳ هزار قطعه بلیت به ارزش یک میلیارد ۳۲۷ میلیون تومان توانست در رتبه سوم فروش سینماها بنشیند.

فروش سینما ایران در آخرین هفته دی ماه

«لوپتو» به تهیه کنندگی محمدحسین صادقی و کارگردانی عباس عسکری در هفته دوازدهم اکران خود با فروش ۲۶ هزار بلیت به ارزش ۶۳۱ میلیون تومان در رتبه چهارم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.

فیلم سینمایی«جزیره فضایی» به کارگردانی سید جواد هاشمی از ۲۹ آذرماه اکران شد و این هفته با فروش ۱۵ هزار قطعه بلیت به ارزش ۴۳۷ میلیون تومان رتبه پنجم جدول فروش سینما‌ها را از آن خود کرد.